Готуємось до ЗНО: історія України

Історичні діячі культури, освіти і науки, про яких обов’язково мають знати учасники тестування, які обрали для оцінювання історію України.

Цьогоріч заявки на участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання подали понад 354 тис. осіб. Як зазвичай, найпопулярнішими дисциплінами, обраними майбутніми учасниками стали українська мова (320 736 зареєстрованих), історія України (232 084 особи) та математика (146 435 потенційних учасників). І оскільки у 2019 році чималий відсоток випускників обов’язково складає державну підсумкову атестацію з історії України, команда «Всеосвіти» вирішила допомогти майбутнім учасникам зовнішнього тестування підготуватись якомога краще.

Вже зовсім скоро, 4 червня, відбудеться незалежне оцінювання з історії України. Учасники ЗНО, які складатимуть тестування з історії України, повинні будуть розпізнати українських діячів за фото або портретом та зазначити окремі факти з їхнього життя. Згідно з ухваленою програмою ЗНО з історії України. Ми акумулювали найголовніші знання з життя постатей, які можуть зустрітись учасникам ЗНО серед завдань тестування і починаємо серію матеріалів про людей, які лишили вагомий слід в історії нашої держави. Цих людей варто знати в обличчя і далеко не на «ви»!

Сьогодні ми ближче познайомимо вас із діячами культури, освіти і науки. Картки з персоналіями ви можете завантажити абсолютно безкоштовно!Вам також може стати у пригоді:


До речі, наша команда створила Тренажер ЗНО спеціально для вас! Він допомагає набути практичних навичок для проходження незалежного тестування. Тренажер має 7 режимів проходження – за визначений рік, за часом, без часових обмежень, з обмеженням у кількості правильних відповідей, нон-стоп, фаст та супер-фаст. Окрім цього, онлайн-сервіс створює статистику успішності абітурієнта. Дізнайтесь, як це працює.


Фотоматеріали узяті з відкритих архівів «Вікіпедії».
Посилання на вільну енциклопедію «Вікіпедію»: https://uk.wikipedia.org

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
3
дн.
1
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!