Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Форма навчання у закладах освіти обиратиметься індивідуально

Залежно від рівня безпеки прийматиметься рішення про дистанційне чи очне навчання.

Напередодні 1 вересня представники ДСНС і поліції перевірять наявність і готовність бомбосховищ у закладах освіти і разом із освітянами проведуть низку профілактичних заходів.

Це передбачено проєктом МВС «Безпечне освітнє середовище в умовах війни».

Про це повідомила речниця МВС України Альона Матвєєва.

За її словами, рішення про початок і форму навчання у закладах освіти прийматиметься окремо у кожному регіоні або навіть у кожному закладі освіти. Тому на місцях у постійному режимі триває вивчення ситуації та, залежно від рівня безпеки, прийматиметься рішення про дистанційне чи очне навчання.

Ми розглядаємо це як складову навчання наших дітей із погляду знання ними базових вимог безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану. Тож будуть внесені необхідні зміни у зміст навчальних програм для 6–11 класів. Зокрема, до предмета «Захист України» буде додано окремий блок, який стосуватиметься протимінної діяльності, — заявила спікерка МВС.

Вона додала, що під час реалізації проєкту заплановано розробити «Абетку з безпеки для школяра середньої школи» та відповідний мобільний додаток, щоб кожна дитина могла дізнатися про те, як поводитися у різних небезпечних ситуаціях.

Крім цього, у межах проєкту у кожній школі планують розмістити інформаційні стенди, на яких окреслено основні правила поведінки дітей в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, цілодобово країна-терорист росія люто гатить по Україні ракетними та артилеристськими обстрілами, прицільно — у школи, університети, медичні заклади. Тому рятувальники підготували низку порад, де безпечніше перебувати під час ракетного обстрілу.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.