Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Порядок передавання документів на зберігання до архіву закладу освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
795
21 квітня 2021 о 13:49

Дитину відмовились зараховувати до школи через перепрофілювання закладів: мати звернулася до суду

Інші батьки школярів підтримали маму й пообіцяли, що звертатимуться у міністерство й до Президента України.

Мамі першокласника відмовили у зарахуванні дитини до школи й вона звернулася до суду. Ситуація сталася у Дніпровському комунальному закладі освіти «Спеціалізована школа № 115». Там відмовилися приймати документи від мами, мовляв, відділ освіти розпорядився не набирати дітей до першого класу в рамках нової освітньої реформи. Про це йдеться на «11 канал».

Наразі жінка разом зі своєю юристкою Яною Прозоровою вимагають визнати неправомірними дії Дніпровського Департаменту гуманітарної політики.

Насправді рішення про закріплення території обслуговування за школами ще не прийнято. Такого рішення взагалі в природі не існує. Але є листи Департаменту гуманітарної політики й вони не правомірні, – заявила юристка.

Обурені реформою освіти і #батьки теперішніх школярів. На підтримку мами, яка подала до суду, вони зібралися з плакатами під стінами Дніпровського окружного адміністративного суду з вимогою скасувати реформу.

Ні бездумному розподілу шкіл! Ні бездумному розподілу шкіл! – скандували батьки

Одна з мітингувальниць зазначила, що батьки не бачать ні логіки, ні здорового глузду в рішенні перерозподілу шкіл:

Ми вимагаємо скасування того, в чому ми, батьки, не бачимо ні здорового глузду, ні логіки. Другого способу розв'язання проблеми, як тільки звернутися до суду, ми не бачимо.

Інша ж мама запевнила, що усі батьки налаштовані у цій справі йти до кінця, будуть звертатися і в Міністерство освіти і науки України й навіть до Президента України.

У міській раді міста Дніпра зазначили, що найближчим часом буде додатково розглядатися питання #перепрофілювання шкіл.

Щодо самого законодавства й управлінських рішень в закладах освіти пропонуємо переглянути вебінар на тему «Важливі управлінські рішення в умовах законодавчих змін: пам'ятка керівника ЗЗСО» від спікерки «Всеосвіти» Інни Маніленко.

Вас також може зацікавити: Верховна Рада на рік відтермінувала реорганізацію санаторних шкіл

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.