Дистанційні олімпіади «Всеосвіти»: як взяти участь і перемогти

Зимовий сезон дистанційних олімпіад на «Всеосвіті» триває. Дізнайтесь, як взяти участь та гарантовано отримати подарунки.

Олімпіада – це не лише перевірка знань учнів, але й один із способів мотивувати їх перемагати, зацікавити навчанням і предметами. Адже, безумовно, кожна дитина хоче продемонструвати власні знання, здібності й таланти.

Саме з цією метою на порталі «Всеосвіта» щоквартально проводяться дистанційні олімпіади з 25 предметів для учнів 1-11 класів. Спеціалісти розробляють тестові завдання відповідно до шкільної програми, тож кожен учень стикнеться із темою, яку він вивчав.

Саме зараз проходить олімпіада «Всеосвіта Зима 2019/20» із цікавими призами та подарунками від партнерів, які можуть виграти найактивніші класи. Взяти участь в олімпіаді легко, і ми вам у цьому допоможемо.

Учора, 15 січня, відбувся вебінар Лесі Литвиненко – креативної директорки, головної редакторки і співзасновниці освітнього проєкту «Всеосвіта» – про олімпіади онлайн, як різновид інтелектуальних змагань учасників освітнього процесу.

«Всеосвіта Зима 2019/20»: загальна інформація

Пані Леся звернула особливу увагу на тому, чим олімпіада корисна для учнів. Йдеться не лише про мотивацію, а й вплив на розвиток логіки, уваги, пам’яті, швидкість реакції, нестандартність мислення тощо:

Олімпіада розвиває 4 ключові навички, важливих для успішного навчання: увагу, ерудицію, логіку і аналітичні навички, – підкреслила креативна директорка.

Кожна олімпіада «Всеосвіти» відрізняється змістом, подарунками і дизайном нагород. У зимовій олімпіаді всі учасники, незалежно від результату, отримають нагороди, розроблені дизайнерами проєкту. Інформація про участь в олімпіаді доступна двома мовами: українською і англійською.

Якщо дитина поїде до Європи (чи до іншої країни) вона зможе показати нагороди, а це свідчення того, що вона продуктивно провела навчальний рік, – зазначила Леся Анатоліївна.

Щоб цікаво і якісно підготуватися до дистанційної олімпіади, команда освітнього проєкту розробила гру «Підкорювач олімпіад». Завдяки цій грі учитель зможе легко залучити учнів до навчання в ігровій формі, мотивувати і підвищити інтерес дітей до знань.

Фішки разом з інструкцією можна завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/interaktivna-gra-pidkoruvac-olimpiad-129578.html

А також можна переглянути відеоінструкцію:

Ще один бонус олімпіади – це подарунок. Зазвичай наша команда створює гру або корисну розробку, яку учні можуть задіяти в освітньому процесі. У зимові олімпіаді всі учні отримають в подарунок гру «Веселий додекаедр», який містить на кожній грані кумедні завдання: зачитай реп на будь-який вірш Тараса Шевченка, пародійно зобрази будь-кого зі своїх учителів тощо.

Гра разом із нагородами буде доступна одразу після внесення відповідей. За бажанням, можна завантажити архів.

«Всеосвіта Зима 2019/20»: інструкція з користування

Леся Литвиненко продемонструвала, як відбувається процес вибору предмета, додавання учасників в Особистому кабінеті, внесення відповідей і завантаження нагород з подарунками. Прості покрокові поради допоможуть учителям і батькам легко реєструвати дітей на участь.

Крок 1

Щоб взяти участь в олімпіаді, потрібно перейти за посиланням https://vseosvita.ua/olympiad або натиснути на розділ «Олімпіада» в шапці самого порталу. Головна сторінка складається з декількох інформативних блоків (скрольте мишкою донизу і ви побачите всю інформацію).

Крок 2

Обираємо предмет (їх може бути декілька), з якого учень бажає перевірити знання, натискаємо мишкою і переходимо до Особистого кабінету.

Зверніть увагу! Українська мова – безкоштовна. Вартість всіх інших олімпіад складає 20 грн за 1 учня.

Крок 3

Після натискання на позначку «Взяти участь» перед користувачем спливе повідомлення з пропозицією пройти олімпіаду особисто чи зареєструвати клас. Обирайте те, що вам потрібно.

Для додавання учнів потрібно натиснути позначку «Додати учня» або додати їх з редактора класу. Ця функція корисна для тих учителів, чиї учні постійно беруть участь в олімпіаді.

Над полями для додавання учасників виведена табличка із вибором закладу освіти для рейтингу. Дізнавайтесь про рейтинг детальніше у посиланні.

Можна додавати необмежену кількість учасників, і так само легко їх видаляти з кабінету. Зверніть увагу на позначку олівця і хрестика. Якщо ви натиснете на олівець, то зможете редагувати ПІБ учня, на хрестик – видалення. Навпроти ПІБ кожного учасника є колонка із результатами і нагородами.

Якщо учні беруть участь у платних олімпіадах, калькулятор порахує автоматично кількість учасників і покаже ціну. Учитель або батьки можуть здійснити оплату миттєво карткою або за допомогою квитанції у будь-якому відділенні банку (кошти надходять на рахунок упродовж 2-3 робочих днів).

Крок 4

Після внесення оплати доступ до проходження відкритий. Тепер необхідно вибрати спосіб проходження олімпіади:

  • Онлайн – учень виконує завдання за комп’ютером. Тривалість: 40 хвилин.

Спочатку учитель завантажує коди доступу, роздає кожному учаснику, а вони вводять його у поле на цій сторінці: https://vseosvita.ua/go

  • Офлайн – учитель завантажує завдання з сайту, друкує їх і роздає учасникам. Час виконання завдань педагог встановлює на власний розсуд.

Після того, як учні відповіли на тестові запитання, учитель вносить відповіді в Особистому кабінеті самостійно. Або це може зробити учасник, ввівши спеціальниий код.

Є ще один спосіб проходження олімпіади – за допомогою мобільного застосунку «Всеосвіта: Кабінет учня», який можна завантажити через App.Store або Play Market на будь-який ґаджет.

Крок 5

Для завантаження нагород учителю, батькам і директору натисніть цю позначку:

У спеціальному редакторі нагород ви можете змінювати ПІБ організатора, вказати дані директора та його електронну скриньку, на яку відправиться лист-подяка.

Упевніться в тому, що електронна адреса школи (або директора) є робочою!

«Всеосвіта Зима 2019/20»: розіграш подарунків від партнерів

Наша команда завжди шукає надійних партнерів для розіграшів подарунків і в зимовому сезоні компанія «Промтехнотоп» підготувала для найактивніших учасників дещо цікаве.

Варто сказати, що компанія «Промтехнотоп» впродовж 12 років розробляє спеціалізоване обладнання для закладів освіти: інтерактивні панелі, меблі, ігрове, кухонне і презентаційне обладнання.

Тож 9 щасливчиків розіграшу отримають в подарунок проекційні екрани, безпровідні миші, гарнітури для смартфонів.

 Умови участі в розіграші: 

1. Учасником розіграшу є клас, всі учні якого пройшли олімпіаду з одного і того ж предмета.

2.Розіграш поширюється як на платні, так і на безкоштовні олімпіади.

3.Клас має складатися мінімум з 10 учнів. У разі, якщо у класі навчається менша кількість дітей, необхідно надіслати на електронну пошту «Всеосвіти» info@vseosvita.ua завірену директором школи довідку, яка офіційно підтвердить, що клас складається менш ніж з 10 учнів.

4.Вік дітей, формат та результати олімпіади не мають значення.

5.Розіграш триває з 1 грудня до 31 січня.

 Творчий елемент конкурсу: 

1. Після завершення олімпіади вчитель має сфотографувати учнів з нагородами із зимового сезону олімпіад.

3. Викласти фото на спеціальну сторінку розіграшу

4. Під фото необхідно написати невеликий твір, в якому мають бути розкриті 3 питання:

  • У чому ви бачите користь проведення олімпіад?
  • Яка олімпіада на сайті «Всеосвіта» вам сподобалась найбільше і чому?
  • Розкажіть про життя вашого класу та поясніть, чому саме ви маєте отримати подарунок?

Не забудьте поширити фото в соцмережах (Facebook та Instagram) з відміткою @vseosvita та хештегом #vseosvita.

Переможцями стануть 9 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів. Кожен клас-переможець отримає подарунки відповідно до місця у загальному рейтингу.

Рейтингова таблиця виглядає так:

Таблиця не повна

Олімпіада: https://vseosvita.ua/olympiad

Розіграш: https://vseosvita.ua/olympiad/s12d/top


Перегляньте вебінар Лесі Литвиненко повністю і замовляйте сертифікат, який може бути зарахований у підвищення кваліфікації! 

Вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/internet-olimpiada-ak-riznovid-intelektualnih-zmagan-ucasnikiv-osvitnogo-procesu-138.html

#вебінар #олімпіада #розіграш #подарунки #школа #рейтинг_шкіл

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
4
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!