Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

19 серпня 2020 о 14:25

До 1 вересня має бути все готове, інакше прийматимемо радикальні кадрові рішення, — Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр України наголосив, що безпека дітей та вчителів — це пріоритет у цьому навчальному році.

Під час засідання Кабінету Міністрів Денис Шмигаль підкреслив, що основне завдання Уряду та місцевої влади на найближчі тижні — це якісно підготуватися до навчального року:

Ми провели всі традиційні й стандартні підготовчі заходи до організації навчального процесу. Але сьогодні необхідно говорити про особливість проведення навчального процесу в період пандемії коронавірусу. Тому одразу хочу дати доручення головам Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки: напередодні та після 1 вересня провести перевірки шкіл та дитячих садочків на дотримання безпечних умов навчання в період карантину.

Як підкреслив Денис Шмигаль, дуже важливо в цьому питанні тримати постійну комунікацію з місцевою владою та батьками:

Важливо пояснити, де які є загрози. Де є проблеми — там необхідно допомогти. І до 1 вересня все має бути готово. Інакше будемо приймати радикальні кадрові рішення. Безпека дітей та вчителів — це пріоритет у цьому навчальному році.

Очільник Уряду також закликав місцеві органи влади приділити організації навчального процесу велику увагу, за необхідності створити комісії та поставити на контроль дотримання заходів епідеміологічної безпеки в закладах освіти.

Читайте також:

Новий навчальний рік розпочнеться вчасно, підготовка триває за планом, — Шмигаль