Держбюджет-2020: на НУШ виділено 1,4 млрд гривень

Кошти спрямують на закупівлю меблів, навчальних матеріалів, а також на підвищення кваліфікації вчителів.

У проєкті бюджету на 2020 рік закладено 1,4 мільярда гривень на Нову українську школу. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці розповіла Міністерка освіти і науки Ганна #Новосад.

Ці кошти планують спрямувати на закупівлю меблів, дидактичних та навчальних матеріалів, а також на підвищення кваліфікації вчителів. Міністерка підкреслила, що це на 200 мільйонів гривень більше ніж у бюджеті минулого року.

Також в уряді прагнуть зберегти 504 мільйони гривень субвенції для забезпечення освіти дітей з особливими освітніми потребами.

Крім того, уряд заклав у проєкті бюджету 3,5 мільярда гривень на програму «Спроможна школа для кращих результатів». Програма має бути спрямована на підтримку капітальних видатків та закупівлі обладнання для опорних шкіл.

Нам вкрай потрібно підвищити якість освіти у школах, що розташовані у селах та невеликих містах. Спроможні опорні школи – один з важливих інструментів, – йдеться у повідомленні Ганни Новосад.

Ще 1,5 мільярда гривень залишків 2019 року планують використати на закупівлю шкільних автобусів та програму розвитку вивчення STEM-предметів.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Вчителів очікує надбавка за престижність у 30% – МОН

Зарплати всіх освітян зростуть на 9% – МОН

Освітній комітет парламенту просить видати допомогу в 10 прожиткових мінімумів вихователям

Профспілка: Освітню субвенцію – виключно на зарплату педагогам

Підняття зарплат вчителям і вихователям – нова інформація від МОН

Джерело: НУШ

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.