Вчителів очікує надбавка за престижність у 30% – МОН

Надбавку за престижність зможуть виплачувати усі регіони країни.

У проєкті Державного бюджету передбачені кошти, які дозволять усім без виключення регіонам країни виплачувати вчителям надбавку за престижність у розмірі 30%. Про це під час презентації проекту Державного бюджету-2020 розповіла Міністерка освіти і науки Ганна #Новосад.

За її словами, цьогоріч в освітній субвенції вперше закладені кошти на вирішення дуже важливої проблеми, яка супроводжувала попередні уряди. Це стосується виплат зарплати вчителям з розрахунку старого контингенту.

Що це означає дуже простими словами. Ми платили заробітну плату за кількістю дітей, яка значно менша від реалістичної. А насправді це означає, що ми просто не доплачували останні 4 роки заробітну плату вчителям. Ми нарешті цю проблему виправляємо і додаємо 2,2 млрд гривень для того, щоб враховувати ту кількість учнів, яка є реалістичною. На сьогодні це дозволить усім без виключення регіонам виплачувати повну надбавку за престижність у розмірі 30%, а не гратися надбавками, як це люблять робити на місцях, – наголосила підкреслила Міністерка.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Зарплати всіх освітян зростуть на 9% – МОН

Освітній комітет парламенту просить видати допомогу в 10 прожиткових мінімумів вихователям

Профспілка: Освітню субвенцію – виключно на зарплату педагогам

Підняття зарплат вчителям і вихователям – нова інформація від МОН

Джерело: Освіта.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.