Депутат Гончаренко пропонує заборонити користування смартфонами на уроках 

Парламентарій підготував законопроєкт, метою якого є заборона ґаджетів під час уроків у школах.

Сучасних школярів важко уявити без смартфонів, які вони не випускають з рук. Такий девайс став не лише забавкою, але й незамінним помічником у навчанні і роботі учнів, і дорослих.

Незважаючи на зростаючу тенденцію використання телефонів на уроках, є ті, кому така ідея до вподоби. А деякі країни на державному рівні заборонили користуватися ґаджетом у школі. 

Подібна заборона діє у Франції, в деяких штатах США й провінціях Канади. Аналог французького закону про заборону ґаджетів вимагають ввести в Німеччині. Відповідно до проведеного інститутом громадської думки Kantar Public опитування, за обмеження виступають 86% жителів Німеччини. 

Можливо, однією із таких країн скоро стане й Україна. Народний депутат партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко розробив законопроєкт про заборону використання смартфонів на уроках.

Про таке рішення він повідомив на власній fb-сторінці:

Очевидно, що наразі сучасні гаджети надають доступ до будь-якої інформації, що є великою перевагою. Проте з іншого боку це також і обширний доступ до ігор та соціальних мереж, що може відволікати безпосередньо під час навчального процесу. Крім цього глобально постійне «зависання» у телефоні спричиняє не лише велике навантаження на очі та малорухливий спосіб життя, а й призводить до замкнутості дітей, до скорочення спілкування з однолітками та батьками у реальному житті, а також до поширення жорстокого цькування в онлайні.

Пан Гончаренко зауважив, що заборона використання смартфонів буде діяти лише на уроках, але не під час перерв. Та якщо учителю знадобиться ґаджет, він матиме можливість його використовувати, але як саме – депутат не пояснив. 


Читайте також: Телефони в школах: «за» і «проти»

#телефон #заборона #закон #школа #урок #ґаджет

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
5
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!