Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Де, найімовірніше, діти вчитимуться онлайн: заходи безпеки

У межах 40-кілометрової прикордонної зони з росією планується дистанційне навчання.

Повномасштабна війна, розв'язана росією проти України, внесла суттєві корективи, зокрема, в освітній процес. Щодня країна-терорист гатить ракетами по закладам освіти, медичним і культурним центрам.

І якщо у центральній частині України люди почуваються більш безпечніше, то у прикордонних районах із недодержавою росією українцям бути в безпеці вкрай важко: обстріли цивільної інфраструктури там не припиняються ні на мить.

Станом на сьогодні у закладах освіти у прикордонних із росією зонах перевіряють наявність укриттів і відповідність їхніх облаштувань заходам безпеки. Бо від цього залежить — відкриються заклади у вересні чи діти вчитимуться дистанційно.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

У Сумах із 40 шкіл лише у половини є підвали. І не всі з них можна використовувати як повноцінні укриття. Їх треба відповідно облаштувати — евакуаційними виходами, вентиляцією, створити запаси води. Загалом таких вимог — два десятки. І виконати їх наразі готові хіба що в половині шкіл.

Ми розташовані на межі 40-кілометрової зони. Тут неважливо — один, два, три, п'ять кілометрів, а важливо, щоб ми мали чіткі умови безпеки з військового боку. Бо якщо буде небезпека обстрілів, то діти будуть точно навчатися онлайн, — заявив міський голова Сум Олександр Лисенко.

Нагадаємо, маніакально невиліковна та психічно хвора росія отримує збочене задоволення, вбиваючи мирне населення, рвучи на шмаття тіло ще живої української дитини.

Головне завдання цивільного населення на сьогодні — вижити за будь-яку ціну. Рятувальники фахово обґрунтували найбезпечніші місця під час ракетних ударів.

Як відомо, педагогічний працівник, під наглядом якого діти прямують до укриття, та керівник закладу освіти, який організовує перебування там дітей, несуть відповідальність за безпеку учасників освітнього процесу в укритті.

Фотоматеріали: скріншот відео

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.