і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Чотири мультфільми, які допоможуть ефективно використати літні канікули

Мультфільми — це те, що люблять і діти, і дорослі. Але в сьогоднішній рубриці ми підібрали для Вашої малечі цікаві та пізнавальні мультфільми українського виробництва.

Навряд чи хтось із дітей зараз бажає навчатись і думати про школу. Коли літо у самому розпалі, то від приємного відпочинку хочеться отримати якнайбільше яскравих емоцій. Звичайно ж, попросити дитину літом почитати щось із шкільних творів чи виконати якесь завдання не так легко. У жодному випадку не потрібно навантажувати дитину шкільними завданнями, адже канікули на те й існують, щоб трішки розвіятись і на якийсь час відволіктись від думок про школу чи дитячого садка.

Та як би там не було, але безумовно і влітку можна кілька днів присвятити цікавому навчанню. А заради чого діти готові кинути усі веселощі та «серйозні» справи? Звичайно — це мультики. Та мультики бувають не лише розважальні, але й пізнавальні. Отож, пропонуємо Вам список мультфільмів українського виробництва, які допоможуть дошкільнятам і молодшим школярам вивчити англійську мову, дізнатися цікаві факти про космос і нашу планету, а також природу.

1. «Dave and Ava»

Вікова  категорія: 1 - 6 років. У головних героях хлопчик Дейв, одягнений як щеня, і дівчинка Єва — як кошеня. У кожній серії вони залюбки грають зі своїми друзями, вивчаючи абетку, цифри, кольори, форми тощо.

2. «Ескімоска»

Дівчинка-ескімоска проживає в Арктиці та щодня зі своїми друзями потрапляє у різні пригоди, пов'язані із загадковими предметами в їх невеликій бухті. У дівчини є вірні друзі: Розумник, Громила і вірний Олень. Разом компанія розгадує складні таємниці.

3. «Пригоди Котигорошка та його друзів»

Відомий усім герой Котигорошко також любить потрапляти в надзвичайні пригоди. Мультфільм поділений на 5 серій: «Чарівний горох», «Пригоди Котигорошка. Солом'яний бичок», «Пригоди Котигорошка. Лісовик», «Пригоди Котигорошка. Наречена для Котигорошка», «Пригоди Котигорошка. Помста Чорта Хмірі».

4. «Чого у лісі не буває»

А що дитина знає про ліс і його жителів? Навчальний мультфільм розповідає про три історії жителів і проблемах, з якими вони стикаються. Перша історія про зайчика, якого мудра сова переконала в тому, що він хижак, і що його повинні усі боятися. Друга — про їжачка, який закохався у рибку зі ставка. Третя — про чудові концерти звірів у лісі.

Головна фотографія узята з відео (screenshot)

Посилання на сайт Сьогодні: https://ukr.segodnya.ua/lifestyle.html

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь