Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Семінар:
«
STEM-освіта: практичний кейс та методичні рекомендації
»
Взяти участь Всі події

Чорна п'ятниця на «Всеосвіті» – даруємо небувалі знижки!

Тільки один день 23.11.2018 – неймовірні знижки для всіх користувачів порталу та спеціальний подарунок – безкоштовне свідоцтво про участь у вебінарі.

 «Всеосвіта» дарує вам неймовірні знижки.  УВАГА! Тільки один день, 23 листопада, вартість курсів становитиме від 129 грн до 290 грн, всі свідоцтва про участь у вебінарах – всього 29 грн, а також спеціальний подарунок для всіхбезкоштовне свідоцтво за участь у вебінарі «Організація ігор і вправ спрямованих на розвиток навичок спілкування у дітей (методика «пластичного дзеркала»)».

Спеціальний подарунок – безкоштовне свідоцтво за участь у вебінарі «Організація ігор і вправ спрямованих на розвиток навичок спілкування у дітей (методика «пластичного дзеркала»)».

Це унікальний вебінар, в якому Галина Смольникова, кандидатка психологічних наук, на практичних прикладах, разом із дітьми, покаже прийоми застосування методики «пластичного дзеркала». Упродовж двох годин ви не тільки ознайомитесь з методикою, але й побачите прийоми практичного застосування у вигляді ігор та вправ із залученням дітей.

Щоб отримати безкоштовне свідоцтво, необхідно виконати наступні умови:

 1.  Зареєструватись на вебінар: Організація ігор і вправ спрямованих на розвиток навичок спілкування у дітей (методика «пластичного дзеркала»);
 2.  Поширити на своїй сторінці у соцмережах посилання на цю новину, або на вебінар;
 3.  Під час прем’єри вебінару, 23 листопада, з 21:00 години і до його завершення, залишити будь-який коментар на сторінці вебінару.

Всім, хто виконає ці умови, свідоцтво про участь у вебінарі буде видано автоматично після його завершення.

Але це ще не все! Тільки у Чорну п’ятницю вартість всіх свідоцтв про участь у вебінарах знижена до 29 грн! Ця неймовірна пропозиція буде діяти всього один день – 23 листопада, тож не пропустить! Завітайте у Чорну п’ятницю на сторінку вебінарів https://vseosvita.ua/webinar та відеолекцій https://vseosvita.ua/webinar/lecture, перегляньте записи та зробіть замовлення свідоцтва за участь у вебінарі із зазначенням академічних годин всього за 29 грн.

І наостанок – найкраща пропозиція, яка діє тільки один день, 23 листопада – загальноосвітні курси для викладачів від 129 до 290 грн:

Зверніть увагу! Акційні ціни на курси будуть діяти тільки упродовж одного дня, 23 листопада! Щоб скористатися цією унікальною пропозицією, завітайте у Чорну п’ятницю на сторінку курсів https://vseosvita.ua/course , оберіть вподобаний та внесіть оплату.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.