+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Цікаве навчання у книжках: добірка від «Всеосвіти»

Якщо навчатись, то лише із задоволенням. Добірка книг, які допоможуть провести уроки цікаво й корисно.

Учителі завжди шукають нові підходи і способи для урізноманітнення власних уроків, адже сучасні діти напрочуд швидко розвиваються, і те, що було їм цікаво вчора вже сьогодні може втратити свою актуальність. Дитячу цікавість потрібно постійно підтримувати і тримати у «тонусі», тож сьогодні пропонуємо вашій увазі добірку книжок на різноманітну тематику, які дозволять поглянути на речі під іншим кутом. 


 Вивчаємо мистецтво 


  • «Мій музей», Ганна Копилова

Ганна Копилова – арт-директорка видавництва «Основи», має двох дітей.  У музеях потрібно поводитися чемно і розглядати експонати, тому дітям там буває нудно. Авторка пропонує почати досліджувати мистецтво за допомогою інтерактивної книжки, яка має підзаголовок «Робочий зошит. Пиши, малюй і вирізай!». Книжка містить колекції з Національного художнього музею, які можна порозглядати, «попрацювати» з ними тобто знайти, до якого жанру з перелічених належить саме ця картина. Книжка підходить для дітей від 7 до 15 років.

  • «Зоряна ніч Ван Гога та інші оповіді», Майкл Бьорд, Кейт Еванс

Книга Майкла Бьорда складається з 68 окремих історій, які розповідають про відомі твори так, як про них міг би розповідати сам художник. Кейт Еванс – британська художниця та активістка, є авторкою ілюстрацій цієї книги. Уявіть, що ваші найкращі сни стали реальністю, і саме такими є книжкові ілюстрації.

  • Серія «Книга про картину» (арт-видавництво «Небо»)

Концепція серії полягає у тому, що історії присвячені картинам, які експонуються в музеях. Розповіді присвячені відомим художникам: Тетяні Яблонській – українській художниці, картини якої зберігаються в Національному художньому музеї, Отто ван Веену – голандському художнику, творчість якого (ймовірно) представлена у колекції мистецтв музею Ханенків, Івану Крамському – російському художнику, одному із організаторів Товариства пересувних виставок.


 Біографії видатних особистостей 


  • Серія «Життя видатних дітей» (видавництво «Грані-Т»)

Це історії про дитинство відомих осіб з усього світу. Кожен автор описує художників, архітекторів, математиків, медиків, які досягли своєї мрії.

  • Книги серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» (видавництво мотиваційних книжок «IPIO»)

Хто такі Коко Шанель, Блез Паскаль і Альберт Ейнштейн? Серія книжок розповість малечі про видатних особистостей і їхні досягнення.

  • Серія книжок «Від А до Я» («Видавництво Старого Лева») 

У комплект входять три книги:

1. «Шептицький від А до Я» – про життя митрополита Андрея Шептицького;

2. «Франко від А до Я» – абетка-енциклопедія про Івана Франка;

3. «Шевченко від А до Я» – про талановитого живописця, драматурга, прозаїка Тараса Шевченка.


 Українська та іноземна мови 


  • «Антоніми» – творча майстерня «Аґрафка»

За допомогою цієї книжки вам буде легко пояснити дітям, що таке антоніми. Тому що нову інформацію вони сприйматимуть за допомогою кольорових образів. У книзі увага акцентується на картинках, аніж на лексичному значенні слів.

  • «Прислів’я українські», Лущевська Оксана, Балманн Челсі

Талановита львівська художниця Анастасія Стефурак створила дивовижні ілюстрації для українських прислів’їв. Крім того, у книжці є англійській варіант кожного прислів’я і його дослівний переклад.

  • «100 експрес-уроків української» від Олександра Авраменка

Кишеньковий посібник містить 100 експрес-уроків, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови.

«Аби комфортно було вдосконалювати свою мову й мовлення, пропоную вам коротенькі уроки з ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запам’ятовуванню норм сучасної української мови», – зазначив Олександр Авраменко.

  • Інтерактивна абетка на англійській мові «ABC Live Ants Adventures»

Казка про мураху, який загубився та намагається віднайти шлях додому. Його подорож сповнена безлічі пригод та небезпек. Підходить для тих дітей, які щойно почали вивчення англійської мови. 


Нагадуємо, «Всеосвіта» підготувала добірку ілюстрацій та матеріалів до 20 тижня НУШ на тему «Спорт». 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти