Новини
12310
1 лютого 2019 об 11:35

20 тиждень НУШ на тему "Спорт": добірка ілюстрацій та методичних матеріалів

Спеціально до 20 тижня Нової української школи, ми підготували для вчителів добірку корисних методичних матеріалів, які можна використовувати на уроках.

4 лютого розпочинається 20 тиждень НУШ на тему “Спорт”. Якщо ви в пошуках тематичних ілюстрацій та цікавих ідей для проведення уроків – “Всеосвіта” підготувала для вас добірку корисних методичних матеріалів та яскравих зображень, які можна використовувати для створення:

  • лепбуків;
  • відео;
  • презентацій;
  • у якості розтяжок;
  • для стіни слів. 

 Тематичні картинки на тему спорту 

Завантажити зображення за посиланням: https://vseosvita.ua/library/kartinki-dla-20-tizna-nus-sport-106121.html

 Тематичні розмальовки для дітей 

Творчість до снаги всім дітям. Завантажуйте розмальовки та дізнайтесь, як ваші діти проводять вільний час. Щоб завантажити ілюстрації, натисніть позначку “Перейти на сторінку документа”. 

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

 Вправи для знаття напруги у дітей та дорослих 

Тривале сидіння на одному місці – за партою або за робочим столом – може спричинити серйозні проблеми. Певний ряд вправ допоможе швидко і легко впоратися не тільки з фізичним, але й з психічним навантаженням. Їх легко виконувати, вашим учням це сподобається.

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

 10 пазлів для юних шанувальників футболу 

Для тих, хто полюбляє таку гру, як футбол, пропонуємо цікавий пазл. Таке заняття допомагає швидко рахувати та вивчати математичні дії. 

Завантажити пазли за посиланням: https://vseosvita.ua/library/roztazka-sport-20-tizden-nus-105937.html

 Розтяжка до тематичного тижня у 1 класі 

Можна використати під час опрацювання чи ознайомлення з відповідною темою. Розрахована для друку на трьох аркушах формату А-4. 

 Спортивні вподобання вашої дитини 

Наочний ілюстративний матеріал. Можна використовувати у якості плакату та оформити ним клас. 

Використовуйте з користю! 


Шановні вчителі! Акція “Методичний тиждень 2.0” триває. Діліться власними багаторічними напрацюваннями та вигравайте подарунки: грошова винагороду та безкоштовне свідоцтво за перегляд вебінару. 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.