Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Чи поведуть чиновники Міносвіти власних дітей до школи 1 вересня

Батьки школярів звинувачують владу у брехні та маніпулюванні результатами опитування щодо готовності навчатися у режимі офлайн під час війни.

Батьки столичних учнів звинувачують київську міську владу у брехні та маніпулюванні результатами опитування.

Нагадаємо, мова йде про дані, згідно з якими 70% батьків готові до очного навчання їхніх дітей у столичних школах під час війни.

У КМДА виправдовуються і кажуть, що дані «попередні».

Дані про вибір 70% столичних батьків водити дитину у школу під час війни надала директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

Після публікації цих даних на сторінці у Facebook КМДА отримала величезну кількість вкрай негативних коментарів киян. На час публікації новини їх вже 445. Переважна більшість киян заявляють, що не водитимуть дитину у школу під час війни.

Ба більше, батьки київських дітей написали що є школи, де опитування серед батьків не проводилося.

У коментарях кияни вимагають від КМДА дати відповіді на такі питання:

  • хто з чиновників візьме на себе відповідальність за безпеку дітей і чи готові вони у разі потрапляння російської ракети у школу до кримінальної відповідальності?

  • Чи поведуть чиновники КМДА та Міносвіти своїх дітей до школи 1 вересня?

  • Як будуть очно навчатися діти-інваліди, які не пересуваються самостійно?

  • Чому коли була пандемія COVID-19, школи закрили, а під час повномасштабної війни — хочуть відкриті?

Нагадаємо, директорка столичного Департаменту освіти і науки Олена Фіданян заявила, що попередні дані опитування батьків столичних школярів свідчать, що майже 70% обирають очну форму навчання для своїх дітей із 1 вересня.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.