Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Розробка навчально-методичних матеріалів: алгоритм дій
»
Взяти участь Всі події

Майже 70% батьків обрали очну форму навчання — Фіданян

Заклади освіти, де немає свого укриття, яке б відповідало всім вимогам, чи безпечного місця поруч зі школою, куди можна оперативно перевести дітей у разі повітряної тривоги, не зможуть розпочати навчання в очній формі.

У столичних закладах освіти триває опитування батьків школярів щодо прийнятної форми навчання у новому навчальному році.

Попередні дані опитування батьків школярів свідчать про те, що майже 70% обирають очну форму навчання для своїх дітей із 1 вересня.

Про це повідомила директорка столичного Департаменту освіти і науки Олена Фіданян.

Майже 70% дітей, згідно з опитуванням батьків, готові до очного навчання. Решта — тобто ті, хто не наважується відправляти дітей до школи, мають можливість або навчатися онлайн, або за індивідуальною формою. Для цього достатньо написати відповідну заяву в школі, — оголосила посадовиця.

Окрім того, за її словами, згідно з попередніми підрахунками, за кордоном на 1 вересня перебуватимуть майже 20% столичних школярів.

Фіданян підкреслила, що головна увага цьогоріч приділятиметься безпечному перебуванню дітей і працівників у закладах освіти.

На сьогодні експертною комісією, до якої увійшли представники ДСНС і медичні працівники, перевірені всі школи. Наразі можна впевнено казати, що майже 70% закладів освіти мають укриття (не бомбосховища!), які оновлюються та ремонтуються відповідно до вимог, де діти будуть у безпеці. Але навіть у цих школах одночасно зможуть перебувати лише стільки людей, скільки вміщує укриття. Тобто школи, у яких укриття не може вмістити всіх учнів із вчителями, перейдуть на двозмінне навчання. Ті ж заклади освіти, де немає ані свого укриття, яке б відповідало всім вимогам, ані безпечного місця поруч зі школою, куди можна оперативно перевести дітей у разі повітряної тривоги, взагалі не зможуть розпочати навчання в очній формі, — пояснила Фіданян.

Нагадаємо, на думку очільника МВС Дениса Монастирського, до 30% шкіл в Україні готові до початку нового навчального року в офлайн-режимі з точки зору безпеки та наявності укриття.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.