Новини
9721
8 лютого 16:07

«Червона зона» повертається? В Уряді розглядають рішення про адаптивний карантин

Уряд вводитиме «червоні зони» за окремим рішенням, зазначив Денис Шмигаль.

В Україні розглядається можливість повернення до адаптивного карантину, де за окремим рішенням можуть встановлюватися «червоні зони». Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді у Президента України.

Протягом тижня така ситуація спостерігалась в Івано-Франківській області. Щодня там фіксувалося понад 400 хворих на коронавірус, наразі кількість випадків залишається близько 400 випадків. Динаміка схожа на ту, що відбувалася на початку пандемії в Чернівецькій області. Ситуацію поставили на контроль керівництва області, – додав Шмигаль.

За його словами епідемічна ситуація в областях різна: є регіони, де рівень захворюваності помірний, проте існують і спалахи.

Під час адаптивного карантину країну поділять на «зелену», «жовту», «помаранчеву зону», і за окремим рішенням можуть встановлюватися «червоні зони», – зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, Денис #Шмигаль наголошував, що загальнонаціональний карантин буде продовжено до 30 квітня 2021 року


Вас може зацікавити такий матеріал: Дистанційна та надомна форми роботи: у ВР ухвалили закон про нові трудові договори

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.