Новини
10652
4 лютого 13:55

Карантин в Україні продовжать до 30 квітня, – Денис Шмигаль

На жаль, це не кінцева дата закінчення карантину, зазначив прем'єр-міністр.

Загальнонаціональний карантин буде продовжено до 30 квітня 2021 року. Про це на зустрічі Європейської бізнес-асоціації «Глобальний огляд економіки України» заявив прем'єр-міністр Денис #Шмигаль:

Ми продовжуватимемо карантин до 30 квітня, але це, на жаль, не кінцева дата, коли він завершиться. Карантин триватиме в тій чи іншій формі: можливо, з ослабленнями, можливо, він буде адаптивним, в залежності від того, як розвиватимуться штами вірусу.

Також прем'єр-міністр додав, що Уряд розраховує на перемогу над #COVID-19 цього року й у квітні буде видно, як далі рухатися:

Не варто тішити себе ілюзіями – ми все ще на етапі боротьби з пандемією. Сподіваємося, що перемоги досягнемо в цьому році.

Нещодавно прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що в Україні вакцинування від коронавірусу повинне розпочатись у лютому. 


Читайте також: Медичним працівникам у закладах освіти доплачуватимуть 20% від окладу, – Уряд ухвалив рішення

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.