Новини
14742
3 лютого 14:45

Медичним працівникам у закладах освіти доплачуватимуть 20% від окладу, – Уряд ухвалив рішення

Медики в закладах освіти наразі потребують соціального захисту та підтримки не менше, ніж освітяни, зазначив Сергій Шкарлет.

Сьогодні, 3 лютого, на засіданні Уряду ухвалили рішення щодо запровадження доплат для медичних працівників закладів освіти у розмірі 20% від посадового окладу з 1 січня 2021 року до скасування карантину через COVID-19. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Міністр освіти і науки Сергій #Шкарлет:

Команда #МОН ініціювала впровадження доплат медпрацівникам «за несприятливі умови праці та підвищений ризик для здоров’я», які нараховуватимуться додатково до суми встановленої мінімальної заробітної плати.

Сергій Шкарлет подякував представникам Уряду за ухвалення цієї ініціативи, адже наразі медики в закладах освіти потребують соціального захисту та підтримки не менше, ніж освітяни чи колеги-лікарі, які працюють у медзакладах.


Вас також може зацікавити: Об'єднання національних університетів: 237 нардепів «за»

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.