Новини
2331
3 лютого 14:22

Об'єднання національних університетів: 237 нардепів «за»

Автор документу Руслан Стефанчук розповів про мету законопроєкту.

2 лютого 2021 року на засіданні Верховної Ради України парламентарі ухвалили законопроєкт про вдосконалення процедури надання закладам вищої освіти статусу національного та можливості колаборації вишів з відповідним ступенем. Про це стало відомо з онлайн-трансляції #ВРУ, повідомляє УНН.

Метою законопроєкту є законодавче вдосконалення процедури надання закладам вищої освіти статусу національного, науковим установам - статусу національного наукового центру та створення належних можливостей управління закладами освіти та державним майном, що закріплено за ними, –  сказав перший заступник голови ВРУ Руслан Стефанчук.

Зауважимо, що відповідно до проєкту Закону № 4486 передбачається внесення змін до законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» та «Про наукову і науково-технічну діяльність» в частині вдосконалення процедури надання статусу національного та управління закладами освіти і державним майном, що закріплено за ними.

Важливо підкреслити, що акцент на об’єднання університетів зі статусом національного передбачає цим кроком створення більш потужних закладів освіти.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Виші мають отримати підтримку в організації дистанційного навчання: Сергій Шкарлет про вдосконалення у сфері вищої освіти

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.