! В а ж л и в о

Безпека в Інтернеті: батьків і дітей запрошують пройти опитування

Кожен може долучитися до розробки Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті.

Батьки та діти можуть допомогти розробити Національну стратегію із захисту дітей в Інтернеті. Для цього лише потрібно відповісти на запитання експертів в онлайнанкеті. Відповідні опитувальники поширив офіс Уповноваженого Президента з прав дитини.

Більшість дітей в України користується Інтернетом, проте, нарівні із корисними можливостями, в ньому є і певні небезпеки: ризики кібербулінгу, онлайнгрумінгу тощо. Саме тому в Україні розпочався підготовчий етап до розробки Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті. Робота над стратегією виконується за підтримки Міжнародного союзу електрозв’язку, Уповноваженого Президента України з прав дитини та Міністерства освіти України, – наголосила експертка із захисту дітей від насильства офісу Уповноваженого президента України з прав дитини Анастасія Дьякова.

 Розробка Національної страгеї відбуватиметься у такі етапи: 

 1.   Проведення дослідження щодо поточного стану проблеми в Україні, зокрема, за допомогою онлайнопитувань серед батьків та дітей, а також партнерів із державного, громадського та приватного секторів.

 2.  Візит міжнародних експертів до України, який заплановано на 11-15 листопада поточного року з метою налагодження подальшої співпраці.

 3.  Розробка та презентація рекомендацій Міжнародного союзу електрозв’язку, обговорення напрацювань та створення плану дій з розробки стратегії (18-19 грудня поточного року).

Рекомендації міжнародних експертів, розроблені за участю профільних представників українського державного, громадського та приватного секторів, і ляжуть в основу майбутньої стратегії з захисту дітей в Інтернеті, яка буде розроблена вже наступного року.

Батьки можуть пройти опитування за посиланням: https://vse.ee/ro

Діти можуть пройти опитування за посиланням: https://vse.ee/rp


Вас також можуть зацікавити матеріали:

Стаття: Небезпеки в Інтернеті: про що розповісти учням та батькам

Нова розробка від «Всеосвіти» – плакат «Безпека в інтернеті» – допоможе батькам, вчителям і вихователям розповісти про найпоширеніші небезпеки у Всесвітній павутинні. Яскраву і надзвичайно корисну за своїм змістовим наповненням розробку можна повісити у класі, а також використовувати як додатковий матеріал на уроках та позашкільній діяльності. Плакат  розроблений спільно з Анастасією Дьяковою, координаторкою програм із захисту дітей від насильства.

 

Заватажити розробку: https://vseosvita.ua/library/plakat-bezpeka-v-interneti-139310.html

Джерело: МОН

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»