Плакат «Безпека в інтернеті»

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Плакат «Безпека в інтернеті» ілюструє небезпеки, з якими може стикнутися неповнолітня дитина в соціальних мережах: онлайн-грумінгом та сексторшеном. Яскраву і надзвичайно корисну за своїм змістовим наповненням розробку можна повісити у класі, а також використовувати як додатковий матеріал на уроках та позашкільній діяльності. Плакат «Безпека в інтернеті» розроблений командою «Всеосвіти» спільно з Анастасією Дьяковою, координаторкою програм із захисту дітей від насильства Офіс Уповноваженого

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!