Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Плакат «Безпека в інтернеті»

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:
Плакат «Безпека в інтернеті» ілюструє небезпеки, з якими може стикнутися неповнолітня дитина в соціальних мережах: онлайн-грумінгом та сексторшеном. Яскраву і надзвичайно корисну за своїм змістовим наповненням розробку можна повісити у класі, а також використовувати як додатковий матеріал на уроках та позашкільній діяльності. Плакат «Безпека в інтернеті» розроблений командою «Всеосвіти» спільно з Анастасією Дьяковою, координаторкою програм із захисту дітей від насильства Офіс Уповноваженого

«Всеосвіта» дбає про своїх користувачів! Саме тому ми створюємо для вас цінні, якісні та абсолютно безкоштовні розробки. Наш проєкт існує завдяки вам.

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення, коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал: