Беремо курс на підвищення кваліфікації вчителів, – Ганна Новосад

У фокусі Міністерства освіти і науки – також престижність професії педагога.

Міністерка освіти і науки переконана, що потрібно сфокусуватись на підвищенні кваліфікації вчителів, а також на престижності професії педагога. Про це вона розповіла у програмі «Свобода слова Савіка Шустера».

Я абсолютно переконана, що система освіти не може бути кращою ніж якість її вчителів. Тому підвищення фаховості і престижності професії вчителя є одним з надважливих елементів шкільної освіти, – наголосила Ганна Новосад.

Міністерка також зазначила, що в Україні є 440 тисяч вчителів, тому підвищити зарплатню всім одразу надзвичайно складно.

Але ми поступово рухаємося до цілі, яка закладена у законі «Про освіту», – до 2023 року вийти на оклад для найнижчої категорії у 4 прожиткових мінімуми, – підкреслила очільниця МОН.

За словами пані #Новосад, молоді вчителі отримують трохи більше 4 тисяч гривень. Причина у тому, що зарплатня вчителя складається з малого окладу і 30 надбавок, які молодий педагог не може отримати через відсутність стажу.

Саме тому в уряді вирішили підтримати молодих вчителів виплатою у розмірі 10 прожиткових мінімумів (близько 21 тисячі гривень).

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалили бюджет на 2020 рік, в якому передбачена щорічна виплата молодим вчителям та підвищення зарплатні вчителям загалом через перегляд розподілу освітньої субвенції – відповідно до реальної кількості учнів.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Є дисонанс між учителями і директорами шкіл, – Ганна Новосад

Держбюджет-2020: на НУШ виділено 1,4 млрд гривень

Вчителів очікує надбавка за престижність у 30% – МОН

Профспілка: Освітню субвенцію – виключно на зарплату педагогам

Джерело: НУШ

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
3
міс.
2
2
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!