Як нестандартно провести батьківські збори?

Кілька чудових ідей, які допоможуть провести збори з батьками надзвичайно цікаво.

А як у вашій школі проходять батьківські збори? Весь час обговорюєте успішність та поведінку дітей чи переглядаєте фотографії, смієтесь з кумедних ситуації та смакуєте чаєм і смаколиками? Як зробити так, аби батьки ваших учнів чекали збори з нетерпінням?

Існує чимало нестандартних рішень, як провести батьківські збори продуктивно та цікаво для всіх учасників. Пропонуємо вам кілька цікавих ідей, які ви зможете втілити впродовж навчального року.

«Шапка запитань»

Проста гра допоможе налагодити комунікацію між батьками. Вони пишуть запитання-записки, кладуть їх до шапки і витягують. Варто розпочинати із найпростіших запитань: «Коли ваша дитина була черговою в класі?», «Скільки…», «Де…», «Куди…» тощо.

Далі запитання можна ускладнити, до прикладу: «Я не знаю, як мені вкласти сина вчасно спати».

«Вікторина»

Учителям часто доводиться перевіряти зошити або самостійні/ контрольні роботи. Час батькам спробувати це на собі. Учителю потрібно принести аркуші старих шкільних зошитів і роздати батькам. Завдання батьків: вгадати почерк своєї дитини.

«Розповідь за малюнком»

Щоб провести цю гру, вчителю потрібно попросити в учнів заздалегідь намалювати літні канікули. Під час батьківських зборів вчитель роздає творіння дітей їхнім батькам. Їм потрібно розповісти, що хотіла сказати їхня дитина. Потім батькам потрібно прокоментувати, як малюнок співвідноситься з характером їхньої дитини.


Якщо вас цікавить ще більше ідей, запрошуємо на перегляд вебінару «Нестандартні батьківські збори та їх успішне виконання», який відбудеться 23 червня о 20:00 годині. Спікерка Катерина Кирилюк розповість про арт-коучинг проведення батьківських зборів, а ще ви познайомитесь із такими практиками:

♦ 100 компліментів;

♦ Практика №1 «Дістань цілі»;

♦ Робота з притчею;

♦ Практика № 2 (Робота з МАК);

♦ Практика № 3 «Вежа»;

♦ Практика № 4 «+ Дзеркало». Перейти до онлайн-вебінару: https://vseosvita.ua/webinar/nestandartni-batkivski-zbori-ta-ih-uspisne-provedenna-89.html

Деякі ідеї взяті з сайту Освіта Нова

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.