+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Як навести лад у своєму класі? ТОП-5 лайфхаків для вчителів

Досвід американських вчителів стосовно створення та організації ефективного освітнього простору.

Як розібратись із хаосом, який утворився у вашому класі? Куди помістити стоси книжок, велику кількість ігор, олівців, фарби, ножиці та іншу канцелярію, щоб не загубити та у потрібний момент мати все під рукою.

Якщо ви мрієте правильно організувати простір у вашому класі і навести лад, але не знаєте з чого почати – досвід американських вчителів може стати вам у пригоді. Їхні ідеї допоможуть вам створити правильну атмосферу в класі, що позитивно вплине на ефективність уроків. До того у кожного вчителя є персональна сторінка в мережі Інстаграм, де вони діляться креативними ідеями та розповідають про досвід викладання.

Сподіваємось, їхні способи подолання безладу в класі надихатимуть і вас:)


Джерело: https://www.instagram.com/lessmesslife/

 Емі Гелмі (англ. Amy Gelmi) 

Увесь дидактичний матеріал Емі складає у невеликі бокси, кожний з яких підписаний відповідно до його вмісту. Вони розміщені на полицях і як бачимо, не займають багато місця.

У її блозі можна знайти багато цікавих ідей, які допоможуть навести лад не лише у класі, але й створити затишок у домі.


Джерело: https://www.instagram.com/thekoolmaestra/

 Thekoolmaestra 

На жаль, прізвище цієї вчительки нам не відоме, але її ідея також варта уваги. Для зберігання маркерів, гумок, дошок для творчості вона використовує невеликі кольорові сумочки. Кожний учень вибирає сумочку, яка йому найбільше до вподоби, і в такий спосіб вони завжди знають, де лежать їхні речі.

Учителька ділиться світлинами своїх учнів, розповідає про їхнє дозвілля та творчі проекти.


Джерело: https://www.instagram.com/mrsrainbowbright/

 «Місіс Яскрава веселка» (англ. Mrs. Rainbow Bright) 

Інстаграм американської вчительки вражає палітрою кольорів. Її сторінка наче окремий витвір мистецтва і однозначно піднімає настрій. На її сторінці ви знайдете багато чудових ідей, які ви зможете втілити у своєму класі.

Вона використовує безліч кольорових ящичків, наліпок та стаканчиків для зберігання канцелярії та інших дидактичних матеріалів.


Джерело: https://www.instagram.com/tessteaches/

 Tessteaches 

Ось яскравий приклад оформлення освітнього простору від американської вчительки Тесс. Матеріали для англійської мови зберігаються в окремих ящичках, ще один великий ящик для речей розміщений біля дошки.

На її сторінці в Інстаграм вона ділиться не лише ідеями створення освітнього простору, але й показує різноманітні методи навчання. Можливо, деякі неординарні способи сподобаються і вам. 


Джерело: https://www.instagram.com/kindergarten_chaos

 Kindergarten_chos 

Учителька на ім’я Еббі (Abbie) приємно дивує творчими ідеями створення освітнього простору. Переконатись в цьому можете і ви, якщо зазирнете на її сторінку в Інстаграм.

Кольорові полиці, ящички, наліпки, стрічки, стаканчики, яскраві парти – усюди відчувається любов та натхнення. У своєму блозі Еббі викладає ідеї для розмальовок, ігор, різноманітних корисних лайфхаків, які стануть у пригоді кожному вчителю. 


“Всеосвіта” також розробила низку цікавих і корисних розробок, яі можна використовувати на уроках та прикрашати свій клас:

Використовуйте з користю! 

Титульне фото взяте з сайту weareteachers

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись