Розробки
10417
23 січня 2020 о 12:00

Плакат «Правила класу» – розробка для ефективного класного менеджменту

Нова розробка від проекту «Всеосвіта» – плакат «Правила класу» та «Правила групи», котрі стануть в пригоді кожному школяру!

Дотримання дисципліни на уроці та в школі є однією з найважливіших складових освітнього процесу в цілому, саме тому, проект «Всеосвіта» спільно з командою «EdCamp» створила яскравий плакат «Правила класу».

Плакат «Правила класу» – це нова розробка ілюстраторів «Всеосвіти», яка містить 16 важливих правил поводження в класі або групі! Усі зображення виконанні у високій якості та безумовно, привернуть увагу малечі. Плакат доступний для безкоштовного завантаження!  


Завантажити плакат за посиланням


Під час розробки плакату наша команда врахувала антидискримінаційні принципи, адже незалежно від кольору шкіри, національності, релігії, політичних або інших переконань тощо, кожна людина має рівні права і свободи, проголошені Загальною декларацією прав людини.

Плакат «Правила класу» ідеально доповнить дизайн вашого класного куточка і матиме практичне застосовування. Дітлахи постійно пам’ятатимуть про правила класу і відчуватимуть відповідальність за власні вчинки. Ба більше, школярі навчатимуться правильно спілкуватися одне з одним, працювати в команді, дбайливо ставитимуться до шкільного майна тощо.

Зображення плакату можна використовувати окремо, як ілюстративний матеріал для проведення виховної години на тему «Правила для учнів». Нова і корисна розробка від «Всеосвіти» допоможе вам створити ефективне освітнє середовище.

Крім того, абсолютно всі учасники Міні-EdCamp в Україні отримають в подарунок плакат «Правила класу»!  


Команда «Всеосвіти» завжди розробляє лише найкращі та корисні розробки, які допоможуть вам яскраво провести уроки або виховні години. Ми створюємо всі розробки із великим натхненням та робимо його макисмально якісним і доступним для кожного з вас. Ще більше корисних розробок можна знайти в розділі «Класний менеджмент». 

Залишайтесь зі «Всеосвітою», нам є чим вас дивувати! 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!