Плакат «Правила класу» – розробка для ефективного класного менеджменту

Нова розробка від проекту «Всеосвіта» – плакат «Правила класу» та «Правила групи», котрі стануть в пригоді кожному школяру!

Дотримання дисципліни на уроці та в школі є однією з найважливіших складових освітнього процесу в цілому, саме тому, проект «Всеосвіта» спільно з командою «EdCamp» створила яскравий плакат «Правила класу».

Плакат «Правила класу» – це нова розробка ілюстраторів «Всеосвіти», яка містить 16 важливих правил поводження в класі або групі! Усі зображення виконанні у високій якості та безумовно, привернуть увагу малечі. Плакат доступний для безкоштовного завантаження!  


Завантажити плакат за посиланням


Під час розробки плакату наша команда врахувала антидискримінаційні принципи, адже незалежно від кольору шкіри, національності, релігії, політичних або інших переконань тощо, кожна людина має рівні права і свободи, проголошені Загальною декларацією прав людини.

Плакат «Правила класу» ідеально доповнить дизайн вашого класного куточка і матиме практичне застосовування. Дітлахи постійно пам’ятатимуть про правила класу і відчуватимуть відповідальність за власні вчинки. Ба більше, школярі навчатимуться правильно спілкуватися одне з одним, працювати в команді, дбайливо ставитимуться до шкільного майна тощо.

Зображення плакату можна використовувати окремо, як ілюстративний матеріал для проведення виховної години на тему «Правила для учнів». Нова і корисна розробка від «Всеосвіти» допоможе вам створити ефективне освітнє середовище.

Крім того, абсолютно всі учасники Міні-EdCamp в Україні отримають в подарунок плакат «Правила класу»!  


Команда «Всеосвіти» завжди розробляє лише найкращі та корисні розробки, які допоможуть вам яскраво провести уроки або виховні години. Ми створюємо всі розробки із великим натхненням та робимо його макисмально якісним і доступним для кожного з вас. Ще більше корисних розробок можна знайти в розділі «Класний менеджмент». 

Залишайтесь зі «Всеосвітою», нам є чим вас дивувати! 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
3
міс.
1
9
дн.
1
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!