9 тиждень НУШ «Ігри»: добірка ідей та цікавих навчальних матеріалів

Добірка додаткових матеріалів та цікавих ідей, які допоможуть вчителю вдало провести 9 тиждень НУШ. Завантажуйте та користуйтесь!

Ігри – це саме те, що найбільше полюбляють робити діти і навіть дорослі. Хтось надає перевагу настільним, рольовим, з м’ячем чи комп’ютерним. Є види ігор, які й можуть зашкодити, якщо не знати правил. Під час 9 тижня НУШ, учні зрозуміють, чому корисно бавитись та які види ігор існують. Щоб провести уроки незабутньо, ми підготували для вас добірку корисних ігор від «Всеосвіти» та інші допоміжні навчальні матеріали. 


9 тиждень НУШ «Ігри»
розробки (ідеї) від «Всеосвіти»


«Шифрувальник»: гра для таємних агентів

Команда «Всеосвіти» створила «Шифрувальник». Секретні коди можуть бути використані для розвитку математичних навичок, читання, роботи над словами та багато чого іншого. 

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/sifruvalnik-136927.html

«Сортувати – це просто!»: пізнавальна гра для дітей

Основна ціль цієї гри – правильно розсортувати різні види сміття у відповідні контейнери. Як ви це зробите, буде залежати від того, який варіант ви оберете.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/news/sortuvati-ce-prosto-piznavalna-gra-dla-ditej-3467.html

«Банка з цікавинками»: розвивальна гра для дітей

Основна ціль цієї гри – заповнити фішками свої банки. Хто з гравців першим це зробить, той і отримає перемогу.  А от у який спосіб ви виконаєте завдання – залежатиме від варіанта гри.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/banka-z-cikavinkami-rozvivalna-gra-dla-ditej-125276.html

«Продукти харчування»: пізнавальна гра для дітей

Для того, щоб допомогти дітлахам краще розібратися з тим, що ми їмо, «Всеосвіта»розробила пізнавальну гру «Продукти харчування».

Основна ціль цієї гри – заповнити продуктами харчування свої візки. Є різні варіанти проведення цієї гри. Перед початком гри вчителю, вихователю або батькам необхідно ознайомити дітей з правилами, розповісти про всі категорії харчових продуктів, а також навести приклади.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/produkti-harcuvanna-piznavalna-gra-dla-ditej-131443.html

 

Дидактична гра «Які гриби можна їсти?»: граймо й пізнаваймо світ

Для веселого навчання дітей пропонуємо новинку – дидактичну гру «Які гриби можна їсти?». У комплект гри входять: три кошики для отруйних і їстівних грибів (третій – додатковий), 24 картки з їстівними та отруйними грибами.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/didakticna-gra-otrujni-ta-istivni-gribi-24-kartki-z-istivnimi-ta-otrujnimi-gribami-170936.html

Геловін на порозі: скринька ідей для незабутнього святкування

Команда «Всеосвіти» теж долучається до святкування Дня усіх святих і хоче поділитися феєричними ідеями та барвистими матеріалами, які вам стануть у пригоді при оформленні кімнати, дому, класу, школи чи проведенні виховних годин, занять, конкурсів, приурочених цьому містичному святі.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/news/helovin-na-porozi-skrynka-idei-dlia-nezabutnoho-sviatkuvannia-4834.html

«Методичка скарбничка»: добірка ігор на розвиток ключових компетентностей

Команда «Всеосвіти» знову порадувала всіх нас добіркою цікавих ігор на розвиток ключових компетентностей для життя дитини. Завдяки цим іграм діти набуватимуть нових знань і вмінь, розвиватимуть різні здібності.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/news/metodicka-skarbnicka-dobirka-igor-na-rozvitok-klucovih-kompetentnostej-4043.html

Добірка фотографій

Добірку фото учитель може використовувати у декілька способів:

  • Створювати презентації, відео.
  • Заповнювати лепбук.
  • Використовувати у якості розтяжки.
  • Використовувати для стіни слів.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/foto-i-kartinki-do-9-tizna-nus-igri-175379.html


Вам також можуть сподобатися наступні матеріали: 


Навчальні пазли-ребуси «Ігри»

Потрібно встановити відповідність між розгаданим ребусом і картинкою. Шість листів А4 на кожному листі по 2 пазли. Все адаптоване в текстовий документ для зручності друку.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/navcalni-pazli-rebusi-igri-9-tizden-nus-83074.html

Лото «Ігри» 9 тиждень НУШ

Подано види ігор: з м'ячем, рольові, настільні ігри, комп'ютерні. Дано в двох варіантах – пусті шаблони і готові картинки. Роздрукуйте та розріжте. За бажанням можна заламінувати. 

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/loto-igri-9-tizden-nus-82556.html

Лепбук «Ігри» 9 тиждень НУШ

Пропоную основу для лепбуку «Ігри», розроблену для друку на А4, з карманами (5 підписаних та 2 вільних) та частковим наповненням. Розробку можна використовувати під час 9 тижня Нової української школи на тему «Ігри»

Ігри та вправи на розвиток емоційного налаштування під час ранкових зустрічей у 1 класі

Ігри та вправи на розвиток емоційної сфери Гра «Знайди м’яч» Обирається один ведучий. Діти сідають в ряд лицем до нього. За спинами передається невеликий м’ячик або інший предмет. По виразу обличчя та пози ведучий повинен вгадати, у кого м’ячик. Передача м’яча припиняється після сигналу.


Вас також зацікавить: 8 тиждень НУШ «Техніка, яка допомагає»: корисні та цікаві навчальні матеріали

#НУШ #добірка_ідей 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
7
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!