Геловін на порозі: скринька ідей для незабутнього святкування

31 жовтня уже не за горами. Нумо готуватися до Геловіна разом із «Всеосвітою»!

А ви знаєте що таке Геловін? Думаємо, що про це яскраве свято знають уже всі! Цей день полюбився і дорослим, і дітям та набуває все більшої популярності. Тому багато педагогів організовують Геловін в школі, а діти з нетерпінням чекають його, готують костюми та всілякі страшилки, в надії здивувати і навіть налякати своїх друзів.

Команда «Всеосвіти» теж долучається до святкування Дня усіх святих і хоче поділитися феєричними ідеями та барвистими матеріалами, які вам стануть у пригоді при оформленні кімнати, дому, класу, школи чи проведенні виховних годин, занять, конкурсів, приурочених цьому містичному святі.

Це свято неможливо провести без прикраси кабінету різними примарами, відьмами, кажанами, чорними кішками, павутиною і гарбузами. Все це, звичайно, можна купити в магазині, але також можливо зробити прикраси і своїми руками. У будь-якому випадку робити це необхідно заздалегідь. Тому гайда готуватися до цього окультного свята разом з нами!  


Обійтися без гарбуза нам не вдасться, оскільки цей овоч – це основний символ не тільки Геловіна, але і осені. Якщо ви ще не визначилися, який саме виготовити гарбузик, тоді вам точно до нас! 25 містичних овочів до кольору, до вибору, чекають на  вас за посиланнями:  

 

https://vseosvita.ua/library/prikrasaemo-kimnatu-na-gelovin-171606.html

https://vseosvita.ua/library/prikrasaemo-klas-na-hellovin-gelovin-171607.html

https://vseosvita.ua/library/hellovin-prikrasaemo-klas-171608.html


А як же ж без кумедних привидів? Вони одні з найулюбленіших персонажів на Геловін, вносять особливу родзинку. Без них це свято стає не таким моторошним і страшним і втрачає свій колорит. Не маєте уявлення, як їх зробити? Тоді вам точно до нас!

Потішні фантомчики ви можете знайти за посиланням:

https://vseosvita.ua/library/hellovin-prikrasaemo-klas-na-hellovin-171609.html


Повітряні кульки – це завжди веселий настрій, чудові спогади і неперевершене відчуття свята. У нас своя креативна ідея оформлення приміщення кульками, які не прийдеться надувати. Просто роздрукуйте на кольоровому принтері – і все готово! А ще тут можна знайти прапорці, павучків, кажанів.

Поспішіть завантажити: https://vseosvita.ua/library/hellovin-prikrasaemo-klas-na-gelovin-171615.html
Якщо ви вирішили зробити оформлення у класичних чорних кольорах, то хутчіш переходьте за посиланням: https://vseosvita.ua/library/prikrasaemo-klas-na-gelovin-171611.html

Тут на вас чекають містичні кажани, гарбузи, моторошні будинки, ворони, привиди, коти, миші, павучки, страшні дерева та багато інших атрибутів Дня усіх святих.


Піднесений настрій нам подарують барвисті неонові зображення цікавинок-символів Геловіна. Бажаєте прикрасити приміщення креативними капелюшками, кривавими очима, черепами, цукерками та горщиками з цілющим зіллям?

Тоді мерщій переходьте за посиланням: https://vseosvita.ua/library/prikrasa-an-gelovin-171612.html


Окрім прикрас, які забезпечать колоритну обстановку у нас є ще ідеї, як провести цікаву гру, присвячену Геловіну.

До комплекту гри входять: Ліхтар Джека (гарбуз), різні символи, які є бонусними балами або грошима.

Основна ціль цієї гри – заповнити атрибутами Геловіна свої кошики-гарбузики. Варіантів проведення цієї гри – безліч. Ваша уява вам допоможе в цьому. Перед початком гри вчителю, вихователю або батькам необхідно ознайомити дітей з правилами, розповісти про це містичне свято, показати фото, картинки.

Перший варіант: збери та обміняй

На столі або килимку необхідно розмістити всі картки. Кожна дитина має зібрати схожі малюнки-асоціації різних предметів за командою вчителя. Цей варіант гри можна проводити також на швидкість. Хто більше збере бонусів, той і переміг. В кінці заняття всі картки  рахуються. За бажанням можна їх обміняти на якусь заохочувальну винагороду чи смаколики.

Другий варіант: добрі справи – гарні бали

Напередодні Геловіна діти збирають у Ліхтарі Джека бонусні бали. Їх можна отримати за допомогу товаришу, активність на уроці, добрі справи, хороші вчинки. 31 жовтня можна провести розіграш призів.

Третій варіант: відгадай – отримай

Вчитель збирає всіх на таємне зібрання і задає їм захопливі питання. За кожну правильну відповідь школярі отримують яскраву картку. Фішки можна подарувати, обміняти на цукерки. Приклади питань:

  • Що таке Геловін?
  • Які ще назви цього свята ви знаєте?
  • Коли святкується Геловін?

Цей варіант гри можна адаптувати під будь-який навчальний предмет.

Гра знаходиться за посиланням: https://vseosvita.ua/library/gra-na-gelovin-hellovin-171614.html


Ну от нібито до свята вже готові! Залишилось тільки запросити своїх друзів. І в цьому ми вам теж допоможемо. Чудові тематичні листівки стануть гарним приводом для того, щоб завітати до вас в гості. На звороті яскравої картки можна написати ім′я товариша, клас, місце проведення.

Посилання на запрошення: https://vseosvita.ua/library/svatkuemo-gelovin-171613.html

Насолоджуйтесь святкуванням Геловіну та залишайтесь разом із «Всеосвітою».


Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт vseosvita.ua.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.