і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

6 цеглинок в дії: добірка завдань з використанням LEGO

Пропонуємо п'ять ігор та завдань з використанням конструктора, якими вчителі поділилися у бібліотеці «Всеосвіта»

Варіації використання цеглинок LEGO під час навчання – неймовірно багатоманітні. Як приклад, українські вчителі не лише використовують рекомендовані МОН посібники з використання конструкторів, а й створюють власні креативні розробки, які значно урізноманітнять навчальний процес молодших школярів.
«Всеосвіта» зробила добірку методичних матеріалів з використанням LEGO на уроках математики та навчання грамоти, якими творчі освітяни поділились в нашій бібліотеці.


 

  Гра «Розсипанка» з використанням цеглинок LEGO

Авторка методичної розробки, Биканова Наталія Леонідівна, запропонувала новий формат проведення дидактичної гри «Розсипанка» з використанням цеглинок LEGO.
Гра спрямована на розвиток читацької компетентності в молодших школярів та вчить дітей створювати із розсипаних складів єдине слово.

Переглянути матеріал

 


 

 Математична гра «Будуємо вежу з LEGO»

Валівоць Ірина Юріївна створила 8 карток з математичними завданнями, які можна розв'язати за допомогою кубиків LEGO. Її гра «Будуємо вежу з LEGO» складається з двох етапів: діти спочатку обчислюють шість виразів, результати яких відповідають кольорам цеглинок. А потім – складають вежу з LEGO, розміщуючи цеглинки в порядку зростання їхніх відповідників-чисел.

Переглянути матеріал

 


 

 Вікторина «Склади речення» з LEGO

Учителька початкових класів Биканова Наталія Леонідівна створила презентацію, з допомогою якої можна провести цікавий урок з використанням цеглинок LEGO. Авторка подає в презентації приклади слів, позначених певними кольорам. Діти мають утворити зі слів речення та скласти кольорові цеглинки в такому ж порядку.

Переглянути матеріал

 


 

 Плакати «Назви чисел» з використанням зображення цеглинок LEGO
Плакати «Назви чисел» з використанням зображення цеглинок LEGO - це цікава пам'ятка з математики, яка допоможе дітям засвоїти, як називаються числа при додаванні та відніманні.
Авторка – Валівоць Ірина Юріївна

Переглянути матеріал

 


 

 Гра LEGO «Знайди слово»
Кожен слайд містить малюнок та список із шести слів, серед яких є назва зображеного створіння чи предмета. В свою чергу, варіанти відповіді позначені кольорами цеглинок LEGO. Діти на уроці переглядають картинки, читають варіанти відповіді та обирають, які з них відповідають малюнкам. Після цього школярі піднімають цеглинки тих кольорів, які позначають правильні відповіді.

Авторка –  Биканова Наталія Леонідівна

Преглянути матеріал №1

Переглянути матеріал №2

Переглянути матеріал №3


Нагадуємо, раніше ми писали, що Міністерство освіти і науки України перевірить, як використовують конструктори Lego в школах. МОН спільно з Lego Foundation проведуть масштабне моніторингове дослідження, за результатами якого буде зроблено висновки стосовно використання цеглинок Lego у навчальному процесі.

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти