і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

МОН перевірить, як використовують конструктори Lego в школах

Перевірятиметься, як розвиваються компетентності школярів та які методики є найбільш дієвими.

Міносвіти спільно з Lego Foundation проведуть масштабне моніторингове дослідження, за результатами якого буде зроблено висновки стосовно використання цеглинок Lego у навчальному процесі.

Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти й науки України.

Рішення стосовно проведення моніторингового дослідження було ухвалене під час зустрічі Міністерки освіти і науки України Лілії Гриневич та Віце-президента The Lego Foundation Каспера Оттоссона Канструпа, яка відбулася 26 листопада 2018 року.

Лілія Гриневич та Каспер Оттоссон Канструп.

Для проведення дослідження буде сформовано робочу групу в складі представників МОН, The Lego Foundation та науковців, які займаються вивченням методик навчання у початковій школі.

За словами Гриневич, робоча група перевірятиме як розвиваються математична та читацька компетентності школярів, комунікативні навички та вміння працювати в групах, а також виявлятиме вплив на залученість дитини до навчання.

Нова українська школа – це реформа на десятиліття. Ми з високою відповідальністю ставимося до того, що саме та яким чином впроваджуємо в школи. Проведення масштабного моніторингу використання конструкторів Lego, які завдяки фундації сьогодні доступні всім українським першокласникам, допоможе перевірити, які методики працюють краще, які ні. Якщо буде потрібно, навіть удосконалити впровадження, – пояснила Лілія Гриневич.

Каспер Оттоссон Канструп, віце-президент The Lego Foundation, зазначив, що проект в Україні має велике значення для фундації.

Для нас це важливо, адже цей проект здійснив великий вплив на життя українських дітей та дав рівний доступ до можливостей. Ми зацікавленні у продовженні та поглибленні співпраці. При цьому нещодавно у нас сплив термін підписаного Меморандуму в сфері дошкільної освіти. Ми пропонуємо створити та підписати новий довгостроковий меморандум, який включав би всі напрями нашої співпраці та допомагав системно розвивати нашу взаємодію на майбутнє, – зазначив віце-президент The Lego Foundation.

Фото взяте з сайту МОН.

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти