Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ціннісний підхід до мотивації навчальної діяльності в контексті НУШ: принципи та інструменти візуалізації
»
Взяти участь Всі події
Новини
2702
15 травня 2020 о 07:00
pdf Роздрукувати

15 травня світ відзначає Міжнародний день сім’ї

Цікаво і корисно проведіть час з родиною завдяки захопливій розробці від «Всеосвіти».

Щороку країни світу відзначають День сім’ї – особливий день, покликаний нагадати, наскільки важливими є родинні зв’язки і яку роль вони відіграють у формуванні кожної особистості. Міжнародне свято запроваджено у 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН і з того часу традиційно святкується 15 травня.

Коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою, – вважав колишній Генеральний секретар ООН Кофі Аннан.

Родина – це поняття, не обмежене стандартизованою картинкою про батька, матір і двох дітей. Насамперед йдеться про найближчих, найрідніших людей, які підтримують, виховують і допомагають зростати. Допомагають залишатися кращою версією себе у будь-яких ситуаціях. А як відомо, сімейні зв’язки бувають не лише кровними. Хтось називає своєю мамою ту жінку, яка народила на світ, а хтось ту, яка забрала з дитячого будинку. І між ними немає жодної різниці.

Всі сім’ї різні: в одних за обіднім столом навіть не вистачає стільців, щоб всадовити родину, в інших – достатньо лише двох місць; десь повсякчас живуть поруч, а десь чекають роками, щоб побачити й обійняти хоча б на мить.

Сенс кожної родини – бути фортецею один для одного, бути домом – отим затишним будиночком, який ми так любили зводити у дитинстві. Годилось усе, що потрапляло під руку: одяг, ганчірки, постільна білизна, подушки – зрештою, прості речі, з яких утворювалось особливе місце. Там ми були у безпеці, захищені від найпідступніших жахіть.

І ця потреба нікуди не зникає з роками. Вже дорослі, досвідчені, сміливі й рішучі, ми у найважчі моменти іноді знову хочемо стати маленькими, щоб батьки владнали усі проблеми, щоб сказали: «Все обов’язково буде добре!».

Варто пам’ятати, що сім’я – це маленька держава у державі. І коли в таких мінідержавах панує достаток, підтримка і любов, країна має усі шанси на розквіт.


Доки триває карантин, «Всеосвіта» пропонує цікаво і корисно провести час з родиною. Захоплива та абсолютно безкоштовна розробка «Карта мрій» допоможе усім разом сформувати свою найбажанішу мрію, визначити, чого хотілося б найбільше і до чого варто прагнути. У процесі створення карти легше правильно розставити особисті пріоритети й зрозуміти, яких цілей у житті можна досягнути одразу, а які стануть доступними лише згодом.

Розробка містить макети ілюстрацій матеріальних і нематеріальних благ, а також блоки «Нова звичка», «Мене надихає», «Цілі на місяць» та «Цілі на рік».

Наші думки – матеріальні, тож думайте лише про позитивне і нехай усі ваші мрії перетворяться на реальність!

Інструкція до «Карти мрій»: https://vseosvita.ua/news/stvory-vlasnu-kartu-mrii-bezkoshtovnyi-maket-4837.html

Завантажити розробку:  https://vseosvita.ua/library/karta-mrij-173398.html

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.