Створи власну Карту мрій: безкоштовний макет

Як перетворити свої найпотаємніші бажання та мрії у реальність? Карта мрій – це те, що потрібно кожному.

Ви чули про те, що усі думки матеріальні. Людина здатна притягувати до себе те, про що всім серцем мріє. Коли ми часто думаємо про проблеми, труднощі чи небезпеки, то притягуємо себе до ситуацій, яких хотіли б уникнути. Якщо ж ми думаємо про радість, задоволення чи любов, то в житті неодмінно трапиться щось хороше. Виявляється, чим частіше наша думка про бажане підкріплюватиметься позитивною енергією, тим частіше вона зустрічатиметься в житті.

Як усі наші бажання та мрії втілити у життя? Створити Карту мрій, яка слугуватиме потужним енергетичним інструментом, дія якого спрямована на продуктивне виконання найпотаємніших бажань.

Пропонуємо скористатися готовими шаблонами від «Всеосвіти» та створити власну Карту мрій. Розробка складається з 16 шаблонів. 

Підготовчі етапи

Радимо створювати Карту мрій на форматі А1 (ватман). Завантажте розробку та роздрукуйте всі шаблони. Перші два макети – це ілюстрації матеріальних і не матеріальних благ, про які мріє людина. Розгляньте їх детальніше та оберіть для себе ті, що вам найбільше підходять.

Наступні два макети розбиті на дві частини: Нова звичка, Мене надихає, Цілі на місяць та Цілі на рік.

Нова звичка – подумайте над тим, яку б корисну звичку ви хотіли б мати: можливо, це ранкові фізичні вправи, читати книги, лягати раніше спати тощо.

Мене надихає – Що вас найбільше надихає? Можливо, це улюблена музика, історична постать, відомий політик, співак чи навіть хтось із вашого оточення. Деяких людей надихають красиві краєвиди чи візит до музею.

Цілі на місяць –  це найшвидший спосіб вплинути на своє життя швидко, ефективно і надовго.

Цілі на рік – маєте глобальні плани на наступний рік? Пропишіть їх якомога чіткіше.

Під час створення Карти мрій уявіть своє дозвілля, як ви зараз провидите час і щоб хотіли змінити; у яких напрямках ви б хотіли розвиватись, які країни відвідати і яких навичок здобути. Виріжте їх та приклейте до пустих макетів: Дозвілля, Кохання, Оточення тощо. 

Метод «Колесо життя»

За допомогою цього методу ви зможете визначити свої слабкі місця, побачити проблеми і розчарування, коригувати життєві цілі і підвищувати усвідомленість свого життя.

Колесо поділяється на 8 сегментів, але їх може бути більше. Ми пропонуємо такі: Здоров’я, Кохання, Розвиток, Подорож, Навички, Оточення, Дозвілля, Простір.

Біля кожної сфери поставте оцінку від 1 до 10, позначивши у такий спосіб, наскільки ви задоволені кожною сферою вашого життя. З’єднайте ваші позначки плавною лінією. Наскільки ваша фігура схожа на колесо?

А тепер – час рішень. Закінчіть речення: «Дивлячись на колесо мого життя, я думаю, що мені варто…». У кожному секторі необхідно написати 3-5 завдань (цілей). Кожне завдання має бути складніше за попереднє.

Завантажити розробоку за посиланням: https://vseosvita.ua/library/karta-mrij-173398.html


Будьте сміливі у своїх прагненнях і нехай ваші мрії обов’язково стануть реальністю! Для цього у вас вже є Карта мрій, позитивний настрій і чіткі цілі на майбутнє, бо як казав Сенека: 

Коли людина не знає, до якої пристані вона тримає шлях, для неї жоден вітер не буде попутним.

#візуалізація #картамрій #розробка #школярам #вчителям #бажання #мрії

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.