10 тиждень НУШ «Театр»: добірка ідей та цікавих навчальних матеріалів

Добірка додаткових матеріалів та цікавих ідей, які допоможуть вчителю вдало провести 10 тиждень НУШ. Завантажуйте та користуйтесь!

Під час вивчення 10 тижня НУШ учні зануряться в театральне мистецтво. Вони зможуть побуди акторами, режисерами, глядачами чи костюмерами. А щоб зробити процес пізнання театрального мистецтва цікавішим і різноманітнішим, ми підготували для вас добірку ілюстрацій, методичних матеріалів, шаблони масок та інших цікавинок. Використовуйте їх у своїй роботі. 


Добірка веселих розмальовок

Кумедних тваринок можна використовувати для створення пальчикового театру. Малюнки представлені у двох варіантах: кольоровому та чорно-білому.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/dobirka-veselih-rozmalovok-aki-obovazkovo-spodobautsa-vasim-ucnam-10-tizden-nus-89538.html

Добірка фотографій

Добірку фото учитель може використовувати у декілька способів:

  • Створювати презентації, відео.
  • Заповнювати лепбук.
  • Використовувати у якості розтяжки.
  • Використовувати для стіни слів.

Завантажити за посиланям: https://vseosvita.ua/library/ilustracii-do-10-tizna-nus-teatr-persa-castina-177071.html (перша частина), https://vseosvita.ua/library/tematicni-ilustracii-do-10-tizna-nus-teatr-druga-castina-177074.html (друга частина).

Ідея лепбуку «Театр»: шаблон і наповнення

Для зручності друку все адаптовано в текстовий документ + шаблон оформлення. Декілька варіантів листів для економії паперу, подані елементи внутрішньої сторони разом на одному листі. Категорію «Правила поводження в театрі» можна зробити у вигляді папки-ширми, чи «гармошки»; також створено кишеню для використання правил окремо.

Завантажити всі деталі за посиланням: https://vseosvita.ua/library/idea-lepbuku-teatr-sablon-i-napovnenna-10-tizden-nus-84806.html

Презентація-загадки

За бажанням, можна роздрукувати презентацію у меншому форматі та використовувати як лото або для проведення заходів до Міжнародного Дня театру.

Театральні ребуси

21 слайд із ребусами на тематику театру. Учитель може допомагати учням розгадувати їх.

Вивчаючи все про театр, одне із завдань учнів – навчитися створювати власні маски. Ми підготували для вас шаблони масок, які ви можете роздрукувати та разом з школярами створити власний виріб.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/sabloni-dla-stvorenna-karnavalnih-masok-10-tizden-nus-teatr-177076.html

Крім карнавальних масок можна спробувати змайструвати маски тваринок, і ось вам для цього ідеї: 

Бажаємо вам цікавих уроків і незабутніх вражень! 


Вас також зацікавить: 9 тиждень НУШ «Ігри»: добірка ідей та цікавих навчальних матеріалів

#НУШ #добірка_ідей #театр

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ГЕОГРАФІЇ залишилося:
0
3
міс.
1
3
дн.
2
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!