10 ідей для створення оригінальних ялинок з паперу

Новорічні паперові ялинки у різних техніках, щоб прикрасити клас та власну оселю.

Усюди мерехтять новорічні вогники та височіють прикрашені ялинки. Найказковіше свято року наближається! А ви вже прикрасили свою оселю? А робочий кабінет?

Залучіть школярів та разом створіть яскравий паперовий декор для оздоблення освітнього простору. Ми дібрали для вас 10 найцікавіших майстер-класів з виготовлення паперових ялинок у різних техніках.

1. Ялинка з намистинками

Техніка створення такої ялинки не складна, однак вимагає уважності й точності дій. Для створення основи на підготовчому етапі потрібно накреслити за допомогою транспортира 13 кіл різного розміру. Далі кожне коло необхідно розділити на рівні сектори. Це будуть майбутні гілочки ялинки.

Щоб ялинка вийшла барвистою використовуйте мінімум 2 кольори паперу, а також маленькі намистинки.


«Всеосвіта» розробила святкові листівки: завантажуйте готові шаблони, пишіть привітання та даруйте їх своїм друзям чи близьким:

Завантажити дитячі листівки: https://vseosvita.ua/library/novoricni-ditaci-listivki-187270.html

Завантажити новорічні листівки: https://vseosvita.ua/library/vitalni-listivki-z-rizdvom-ta-novim-rokom-186727.html


2. Пухнаста засніжена ялинка

Навіть якщо у вас немає під рукою яскравого паперу – не біда! Зі звичайних білих аркушів можна створити дивовижну засніжену красуню!

Однак для цього знадобиться зробити численну кількість однотипних заготовок, які згодом буде необхідно приклеїти на основу-конус.

3. Ялинка з гофрованого паперу

Таку поробку з легкістю зможуть зробити навіть найменші школярі. Техніка її створення надзвичайно проста: щоб зробити об'ємні заготовки, шматочки гофрованого паперу потрібно попередньо намотати на кінчик олівця. 

Для того, щоб закріпити заготовки до основи, замість гарячого клею радимо використовувати двосторонній скотч.

4. Ялинка зі смужок, розташованих спіраллю

Ця оригінальна ялинка виготовляється зі смужок цупкого паперу однакової ширини. Папір потрібно лише нанизати на звичайну шпажку для фруктів, а потім, розгорнувши віялом, послідовно склеїти. У такий спосіб смужки утворять навколо основи-шпажки спіраль.

5. Барвиста кількашарова ялинка

Для створення такої ялинки знадобиться папір мінімум 4 кольорів, гострі ножиці й обов'язково кольорові намистини, які можна зробити з різнобарвного пластиліну. 

Технологія виготовлення такої ялинки дуже проста: кольорові аркуші необхідно розрізати на окремі смужки, на кожній з яких потрібно за допомогою ножиць створити бахрому. Після цього смужки послідовно приклеюють до паперової основи-конуса, межуючи кольори. 

Після обклеювання ялинку можна оздобити яскравими намистинами. 

6. Ялинкова іграшка «Ялинка» 

У техніці оригамі можна створити досить оригінальну і водночас просту у виконанні прикрасу, якою можна оздобити ялинку. 

Запропонуйте учням зробити об'ємну ялинку з паперу. Для її створення необхідно виготовити 2 пласкі ялинки, кожна з яких складається з 4 однотипних шаблонів. Після цього склеїти їх між собою, попередньо закріпивши між ними мотузочку.

7. Оригінальна ялинка на швидку руку

Для того, щоб виготовити таку ялинку, не потрібно нічого вирізати й склеювати між собою. Вам знадобляться лише декілька аркушів однакового розміру, які потрібно закріпити відповідним чином.

Готову поробку варто оздобити намистинами, паперовою гірляндою чи наліпками.

8. Квіткова ялинка

Кожний ярус гілочок такої ялинки – паперова квітка з пелюстками. Щоб їх закріпити, необхідно усі заготовки-яруси послідовно нанизати на звичайну дерев'яну шпажку. 

Для виготовлення підставки доцільно використати коло з пінопласту. У такому випадку шпажку не обов'язково додатково приклеювати до основи. 

9. Об'ємна ялинка з плаского шаблона

Перш ніж приступати до виготовлення такої пухнастої красуні, необхідно підготувати спеціальний шаблон. З його допомогою потрібно створити 10 заготовок і послідовно склеїти їх між собою. 

10. Ялинка технікою оригамі

Ймовірніше, це найскладніший варіант паперової ялинки з усієї добірки. Однак для тих, хто захоплюється мистецтвом оригамі, це буде найцікавіший тип новорічної поробки. 

Для створення такого декору знадобиться неабияка посидючість, точність і акуратність. Однак результат того вартий!

Передсвяткові дні – чудовий привід для розкриття творчих здібностей і талантів кожного. Тож чом би не спробувати власні сили?!


Вас також зацікавлять такі матеріали: 

Новий Рік вже на порозі: святковий адвент-календар і календар зворотного відліку;

#ялинка #Новий_рік #поробки #учні #клас 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
4
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!