Новий Рік вже на порозі: святковий адвент-календар і календар зворотного відліку

Дві яскраві новорічні розробки, які перетворять очікування свята на казкову мить!

Уже не можете з дітлахами дочекатись, коли ж настане Новий рік і під ялинкою будуть лежати дбайливо загорнуті подарунки? Ми впевнені, що Дідусь Мороз уже перевіряє стан своїх санчат, збирає побажання дітей і складає список місць, куди потрібно неодмінно встигнути в новорічну ніч.

Перетворіть свої очікування свята на казкову мить і новорічний настрій вас не покидатиме до самої весни (а може й наступного Нового року).

Пропонуємо вам варіант новорічного адвент-календаря із казковими персонажами і завданнями на весь місяць та спеціальний календар зворотного відліку.

Розробка адвент-календар

Розробка була виготовлена так, щоб вчитель з учнями або дитина з батьками оформили її на власний розсуд: це може бути суцільний святковий плакат або ж книжка. Виберіть місце вдома або куточок у класі, куди можна прикріпити конвертики з номерами і покласти туди зображення.

Ілюстрації створені без нумерації, щоб ви самостійно обрали, коли і яке завдання потрібно виконувати. Будьте певні, дітлахам сподобається робити приємні вчинки і ця радість добрих справ згадуватиметься довго. 

Завантажуйте адвент-календар безкоштовно за посиланням: https://vseosvita.ua/library/zavdanna-do-novogo-roku-advent-kalendar-185776.html

Розробка зворотній відлік до Нового року

Святковий календар – це чудове доповнення до адвент-календаря. Ви можете змінювати зображення щодня або створити книжечку і відривати по одному листочку. Розробку можна використовувати для декорування класу або дому.

Такий календар – це незамінна річ для гарного настрою дітей і дорослих.

Завантажити безкоштовно: https://vseosvita.ua/library/zvorotnij-vidlik-do-novogo-roku-185789.html


«Всеосвіта» розробила ще два яскравих адвент-календаря: 

календар у формі трикутників із завданнями: https://vseosvita.ua/library/advent-kalendar-novoricnij-kalendar-183257.html;

 

календар у формі будиночка з віконцями: https://vseosvita.ua/library/novoricnij-advent-kalendar-92757.html

 

 

Наша команда бажає вам веселих свят! Користуйтесь всіма розробками із задоволенням та даруйте радість іншим. 

#розробки #Новий_рік #адвент_календар #свято #учні

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.