Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зошит у косу клітинку на 60 аркушів.

Код товару: 936 Мінімальне замовлення 1 одиниця 06.08.2023
555

Cold FaceУвага! Замовити фізичні товари з магазину не можна. Наразі не відомо, коли магазин продовжить свою роботу.

Оберіть дизайн аркушів:

«Мій крутецький зошит» у косу клітинку.
Цей сучасний зошит у косу можна використовувати для будь-якого предмету середньої та старшої школи. Цей зошит у косу клітинку на 60 аркушів ідеально підійде і дорослим, які обирають якісну та неординарну поліграфію.
Коса клітинка зроблена під правильним нахилом у 65 градусів для відпрацювання ідеального почерку.
Для учнів молодшої школи радимо подивитися зошит у косу клітинку на 12 аркушів.
РЕКОМЕНДУЄМО до цих зошитів ідеальний шкільний Щоденник-Не-Щоденник.

На фото ви можете візуально оцінити як виглядає зошит у косу клітинку, а нижче детально ознайомитися з інформацією про всі наші зошити.


Детальна інформація про всі зошити.

Ми створили революційні шкільні зошити, про які мріють учні з усього світу. У крапку, плюсик, косу лінію, подвійну клітинку і навіть з жовтими полями для концентрації уваги – у наших зошитах є все, щоб перетворити навчання на справжнє задоволення.

Для чого ж створювався кожен з наших зошитів?

Зошити з жовтими полями на 12 аркушів існують у всіх різновидах. Жовті поля слугують для концентрації уваги дитини, якій важко зрозуміти, де писати, або яка постійно виходить за межі рядків. Такі зошити підходять не лише дошкільнятам, які тільки вчаться писати, а й учням молодшого шкільного віку та дітям з особливими освітніми потребами. Саме із зошитів з жовтими полями у косу лінію найзручніше починати практикуватися у написанні окремих літер та слів. А потім, коли дитина отримає базові навички письма, можна обрати звичайний зошит у косу лінію, згодом – зошит в лінію з жовтими полями, завдяки яким дитина чітко розумітиме, якого розміру повинні бути літери. Й наостанок – традиційний зошит в лінію.

Для зручного вивчення цифр є також зошит у клітинку з жовтими рядками. Такі зошити максимально зрозумілі для маленьких учнів, адже допомагають дітям легко визначити, куди вписувати приклади та скільки між ними відступати.

З революційних зошитів у клітинку ми додатково створили зошит у косу клітинку та зошит у подвійну клітинку.

Зошит у косу клітинку допомагає дітям чітко – і під правильним нахилом у 65 градусів – навчитися писати цифри. Також є зошит у косу клітинку з жовтими рядками для тренування почерку. Такі зошити обожнюють не лише діти всіх вікових категорій, а й дорослі.

Окремо вартий уваги зошит у подвійну клітинку: він створений для дітей, які тільки вчиться писати й ще не можуть писати в межах маленької клітинки. Також ці зошити чудово підходять для учнів з порушенням зору або дрібної моторики.

Для учнів середньої школи ми презентуємо зошити на 60 аркушів у крапку, з плюсиком та у косу клітинку. Також є стандартні зошити у звичайну клітинку та лінію.

Зверніть увагу! Аркуші з крапкою або плюсиком підійдуть не всім учням, перед придбанням варто обов’язково порадитися з учителем. Але такі зошити можна використовувати для творчої роботи, або як чернетку.

Чому зошит буде цікавий учням?

Всі зошити мають всередині трекер домашніх завдань та челенджі. Трекер розрахований на 9 місяців: дитина має написати назву предмета та кожного місяця позначати дні, коли виконувала домашнє завдання. Завдяки цьому трекеру учні навчаються відповідальності та самоконтролю, а батьки, відповідно, зможуть краще контролювати підготовку до уроків. Додатково у кутку зошита є посилання на інші схожі трекери настрою. Крім того, у всіх зошитах трекери різні.

Також на задній обкладинці кожного зошита надруковані челенджі, які складаються з п’яти пунктів – деякі з них прості, деякі складні, а деякі просто кумедні. Наприклад, є завдання допомогти мамі з прибиранням, або зробити комплімент однокласникам. Челенджами можна ділитися в соціальних мережах з хештегом #мій_крутецький_зошит.

На зворотній стороні зошити будуть або цікаві мотивуючі фрази, або таблиця множення чи абетка – залежно від формату зошита.

І головне: всі зошити мають сучасний дизайн та виготовлені з якісних матеріалів, вони створені дарувати позитивні емоції та гарний настрій. Ці зошити щодня надихатимуть ваших учнів отримувати найкращі оцінки!

Сучасні, яскраві й стильні – наші зошити чекають лише на те, щоб опинитися у шкільних наплічниках учнів й щодня допомагати їм зростати та навчатися із задоволенням.

Ви, мабуть, здивувались, чому береги у всіх наших зошитах не заповнені?

Це було зроблено для того, аби дитина чітко розуміла: за червоною лінією закінчуються її володіння. Береги існують лише для володарів червоної ручки (або й зеленої).

Товар недоступний для замовлення