щоденник нещоденник

У вашої дитини завжди безліч чудернацьких ідей? Вона просить скетчбуки та артрозмальовки? Тепер все це в одному місці — в її шкільному щоденнику!

 
 
 
  Від 1 щоденника Від10 щоденників Від50 щоденників
Ціна: 149 грн 130 грн 110 грн
 

чому вашій дитині потрібен саме цей щоденник:

Трекери звичок та емоційного стану

Це допоможе вашій дитині відстежувати свої емоції та навчить її технікам формування звичок. Щотижня учень зможе позначати свій настрій та аналізувати себе та свої відчуття. А розуміння себе – це одна з найнеобхідніших навичок сьогодення.

Навчальні та розважальні розробки

Лепбук на різні теми, карткова гра для перерви, макет геометричного глобуса – тут ви з дитиною відшукаєте все, що могли уявити та про що навіть і не думали.

Розмальовки за мотивами відомих творів мистецтва

Вони допоможуть вашій дитині не тільки подолати стрес чи розвинути охайність. Це класна нагода познайомити учня з мистецтвом.
Біля кожної розмальовки є QR-код, за яким ваша дитина та ви самі зможете прочитати про її автора, техніку та роль у світовій культурі.

 

Покрокові схеми малюнків

Учень зможе просто в щоденнику вправлятися в зображенні предметів, істот та рослин.

Розважальні та дидактичні ігри

Вони стануть в пригоді як в школі з однолітками, так і вдома з друзями чи родиною.

 
 
 
 
  Від 1 щоденника Від10 щоденників Від50 щоденників
Ціна: 149 грн 130 грн 110 грн
 

як користуватись щоденником?

QR-коди

Відкривай камеру смартфону та скануй. Якщо в тебе відсутня ця функція, завантажуй офіційний додаток від гугл «Google Leans».

Розмальовки

Олівці, фломастери, фарби, звичайнісінька ручка — розмальовуй як заманеться ;) Скануй QR-коди митців та дізнавайся більше про створення культових картин.

Трекери

Відзначай кожен день та слідкуй за своїми відчуттями. За QR-кодом знайдеш багато трекерів настрою з унікальним дизайном на кожний місяць.

чим «щоденник-не-щоденник» буде корисним особисто для вас:

Трекери настрою - гарна можливість для вас спостерігати за будь-якими змінами в суспільному та особистому житті вашої дитини. Саме такий спосіб дозволить вам не втручатися в особистий простір дитини без її дозволу та, водночас, поділяти радість з нею або не пропустити тривожні сигнали.

чим «щоденник-не-щоденник» буде корисним особисто для вас:

Переживаєте, що дитина залипає в телефон на кожній перерві? Завантажуйте цікаві ігри одразу зі щоденника! Хай на перерві ваша дитина з однокласниками шукає сховані на картинці предмети або сміється з веселих гримас в картковій грі «Сміхолики».

Чудернацькі свята в календарі допоможуть урізноманітнити ваше сімейне дозвілля.

І ви навіть не уявляєте, скільки цікавої інформації ви відшукаєте в цьому щоденнику для себе! От ви, наприклад, знаєте, що не обов'язково в день пити 2 літри води? Адже кількість залежить від особливостей кожної людини, від її активностей та харчування.

Ви зможете проводити час разом за складанням лепбуків та створенням навчальних проєктів.

Рецензія на Щоденник для класних оцінок та творчих ідей від Олени Степанівни Черниш