Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Марафон

17-30 серпня

«Професійне зростання
педагога: нові можливості
та інструменти»

Мета: навчитися легко та продуктивно
використовувати сучасні інтернет-ресурси

5

днів онлайн-
марафону

15

академічних годин
підвищення кваліфікації

 
Відеопривітання від авторки
Леся Литвиненко
креативна директорка, головна редакторка
та співзасновниця проєкту «Всеосвіта»

Система освіти сьогодення зазнає колосального навантаження

Це стосується, перш за все, педагогів. Кардинально змінюється роль вчителя: новий формат роботи, нові завдання, інструменти, підходи та методи.

«Всеосвіта» – це національна освітня платформа нових професійних можливостей!

Сучасний педагог – це фасилітатор, ментор, фахівець, який готовий відповідати вимогам часу, передбачити результати своєї діяльності, забезпечити глобальну конкурентоспроможність української освіти, зберегти й примножити її якість, виховати гармонійно розвинену і соціально відповідальну особистість. Покладається на плечі педагога досить багато… Це величезна праця, але і професійне зростання теж!

Для кожного учасника марафону буде розроблено щоденник досягнень, який допоможе відслідковувати особисті успіхи.

Протягом 5 днів ви познайомитесь з тенденціями освіти й матимете можливість почерпнути у свою професійну скарбничку актуальні освітні технології, інструменти та «прокачати» свої педагогічні компетентності, а також дізнатися, як можна мати додатковий дохід на «Всеосвіті».

День 1 (17 серпня) о 18:00

Обмін досвідом – нові можливості для професійного розвитку педагогів.

Успіх шкільного освітнього процесу традиційно розглядають як похідну педагогічної майстерності й методичних напрацювань конкретних педагогів. При цьому часто йдеться про те, що педагогічна майстерність накопичується з особистим досвідом, з розвитком професійних навичок і освоєнням нового методичного матеріалу.

У наш час, завдяки стрімкому розвитку диджиталізації, поповнювати свою педагогічну скарбничку дуже просто: пошукова система в Інтернеті творить дива, але не завжди ця інформація може стати в пригоді. Саме тому ми разом з вами плідно працюємо над поповненням найсучаснішої онлайн-бібліотеки, яка є найбільшою в Україні, актуальними та важливими методичними напрацюваннями. Сюди потрапляють якісні матеріали, створені фахівцями й відібрані модераторами.

Багатофункціональна повнотекстова інформаційно-пошукова система забезпечує збір, зберігання і поширення інформації. Користуватися бібліотекою на «Всеосвіті» - одне задоволення!

Обмін знаннями між педагогами підвищує ефективність навчання. Воно стає більш продуктивним, а, отже, і більш успішним.

Розповісти про свої перемоги та поразки на педагогічній ниві, поділитися власними ідеями та думками, новинами, світлинами, оголошеннями й не тільки можна у персональному блозі. Тут також розглядається широкий спектр питань, пов'язаних з удосконаленням педагогічної майстерності та впровадженням інновацій в освітню діяльність. У блозі можна користуватися сучасним та стильний редактором. Це красиво, трендово, як у міжнародних виданнях!

Окрім цього можна поділитися своїм методичним крамом у розділі «Оголошення». Ми впевнені, що саме Ваші напрацювання не залишаться поза увагою колег. Про все це та багато чого іншого вам розповість теоретична частина та практичні завдання цього насиченого дня.

Опановування навичками користування генератором динамічних QR-кодів – це один із ключів продуктивного заняття, адже сучасні технології допомагають зробити будь-який урок цікавим і захопливим. Головне - грамотно використовувати їх з методичної точки зору. Саме в цей день будуть розглянуті всі технічні та методичні питання, пов'язані з організацією навчальної роботи дистанційно. Адже навчання ще ніколи не було таким доступним разом із «Всеосвітою», тому про це має знати кожен!

День 2 (19 серпня) о 18:00

Дистанційне навчання школярів: виклик чи буденність?

Дистанційне навчання – одна з найсучасніших форм отримання освіти. З огляду на те, що сучасний школяр це людина новітніх технологій, ця форма навчання стає все більш популярною, адже дитині не важко сприймати й засвоювати інформацію саме в такий спосіб.

Дистанційна освіта – це навчання в комфортних умовах і в зручний час.

Використання віртуального освітнього середовища – це не тільки зручно, а й практично та мобільно разом із «Всеосвітою». Можна легко поєднувати навчання з відпочинком та іншими справами, а також вчитися з різних куточків України, де доступний лише будь-який аджет з підключенням до мережі Інтернет.

Дистанційні технології дозволять розширити можливості як стандартного навчання, так і освітнього процесу під час карантину, канікул. Завдяки новому «Конструктору уроків» можна проводити власні інтерактивні заняття і не хвилюватися, що учням буде не цікаво. Адже є можливість збагачувати урок відео та аудіофайлами, електронними підручниками, презентаціями, яскравими зображеннями, картами та цікавими завданнями як в тестовій, так і в розгорнутій формі. Ба більше, є змога виконувати школярами домашні завдання без відриву від матеріалів уроку, що є дуже зручно.

Електронний журнал допоможе відстежувати динаміку засвоєння знань школярів і не тільки. У ньому можна перевіряти присутність і відмічати причину відсутності, писати коментарі, планувати наступні заняття і навіть проводити олімпіади та конкурси!

Надсучасний конструктор тестів стане в пригоді для створення власних тестів, які варто використовувати для закріплення, перевірки знань учнів, проведення самостійних і контрольних робіт.

День 3 (25 серпня) о 18:00

Онлайн-олімпіади та конкурси як спосіб мотивації до поглибленого вивчення шкільних дисциплін.

Дистанційні олімпіади та конкурси – це можливість для школяра з будь-якого міста чи селища проявити себе. Всі учасники олімпіади отримують можливість самоствердитися, розкрити свої творчі здібності.

Для учнів вкрай важлива об'єктивна оцінка їх знань, а можливість змагатися з однолітками з інших шкіл і навіть областей вселяє в них бажання стати кращими, удосконалити свої знання, розвинути розумові здібності.

Участь в олімпіадах грає важливу роль у формуванні інтелектуально-творчого потенціалу школярів.

Предметні олімпіади не тільки підтримують і розвивають інтерес до навчальних дисциплін, а й стимулюють активність учнів при підготовці до виконання розвивальних завдань, що виходять за рамки шкільної програми, питань, які потребують додаткових знань і креативного підходу до їх розгляду.

Завдяки проведенню олімпіади вчителі можуть краще пізнати своїх вихованців, допоможуть виявляти та розвивати таланти учнів, при цьому включаючи в процес навчання елемент гри й змагання.

На нашому порталі кожному педагогу буде надана можливість не тільки створити тематичний конкурс чи олімпіаду, а й генерувати різні нагородні документи самостійно.

Перед вчителем розкриваються безмежні простори методів та прийомів організації та здійснення освітньої діяльності для підвищення мотивації учнів. Їх лише потрібно навчитися впевнено і сміливо використовувати і ми Вам у цьому допоможемо!

День 4 (27 серпня) о 18:00

Професійне зростання педагога – основа якісної та конкурентоспроможної освіти в Україні.

У 2021 році з'явилося безліч нових можливостей для підвищення професійного рівня педагога, створення і реалізації відповідних умов для зростання його майстерності, оскільки сучасний учитель повинен бути готовий змінювати своє педагогічне мислення, а також вміти розробляти шляхи подальшого безперервного професійного саморозвитку, які б відповідали сучасній освітній парадигмі.

Дистанційне навчання є вдалим доповненням до традиційних методів підвищення кваліфікації, а в певних умовах і альтернативним, що дозволяє педагогу не переривати процес саморозвитку та самоосвіти в мінливих умовах сучасного життя.

Онлайн-освіта це не якесь ноу-хау, а буденність кожного з нас. Трохи мотивації й пари годин вільного часу в тиждень і ми можемо оволодіти новими навичками та знаннями, які стануть у пригоді не лише на роботі, а й в житті.

На платформі «Всеосвіта» створено сприятливе мотиваційне середовище для професійного розвитку педагога. Наші онлайн-курси, вебінари, семінари та конференції – це важлива частина неформальної освіти, яка визнається на державному рівні.

Головне Ваше бажання! А ми зробимо все можливе, щоб Вам було зручно, вигідно і цікаво навчатися саме на «Всеосвіті».

День 5 (30 серпня) о 18:00

«Партнерська програма: просто, прозоро, прибутково».

Завдяки «Всеосвіті» ви зможете не тільки зростати професійно, а й збагатити свій бюджет. Ми будемо говорити не тільки про кешбек, а й про можливість додаткового заробітку. 

Наша «Партнерська програма» це можливість додаткового доходу для всіх охочих педагогів. Все, що вам потрібно зробити – ділитися власним реферальним покликанням з друзями, які ще не знають, де можна почерпнути досвіду, розвити педагогічні компетентності, підвищити свою кваліфікацію.

Поговоримо про 3 прості кроки, які треба виконати аби стати офіційним партнером. 

Реферальні накопичення ви можете використовувати або для оплати будь-яких  послуг порталу, або виводити на свою банківську картку. Окрім цього буде виведено загальний рейтинг програми лояльності.

Що таке «Партнерська програма»? Як стати нашим партнером? Які умови? на ці та багато інших питань буде надано відповідь у фінальний день марафону.

Будьте успішними педагогами разом із «Всеосвітою» і надихайте на успіх інших!

Реєстрація на марафон

Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на марафон. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації. Марафон буде доступний у запису з доданими субтитрами.

Пакет «Базовий»

Безкоштовний перегляд
марафону

Посвідка учасника

Відео-інструкції до всіх ключових
розділів «Всеосвіти»

Записи всіх ефірів

Робочий зошит Програма підвищення
кваліфікації

безкоштовно

Активувати пакет

Пакет «Стандарт»

Безкоштовний перегляд
марафону

Сертифікат учасника 15 ак.год

Відео-інструкції до всіх ключових
розділів «Всеосвіти»

Записи всіх ефірів

Робочий зошит Програма підвищення
кваліфікації

259 грн

Активувати пакет

Залишились питання?

Зверніться до Служби підтримки за номером телефону 0-800-331-031 (безкоштовно), або залиште свою заявку і ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня.