Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування психологічної готовності працівників закладів освіти до конструктивної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій
»
Взяти участь Всі події

Звіт про роботу вчителя української мови та літератури, зарубіжної літератури Малофій Світлани Василівни під час карантину з 11. 03 по 29.05.2020 року в умовах дистанційного навчання

Українська мова

Для кого: Дорослі

11.06.2020

3568

288

0

Опис документу:
Звіт про роботу вчителя української мови та літератури, зарубіжної літератури Малофій Світлани Василівни під час карантину з 11. 03 по 29.05.2020 року в умовах дистанційного навчання. Відповідно до складеного плану роботи.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Звіт про роботу

вчителя української мови та літератури, зарубіжної літератури

Малофій Світлани Василівни

під час карантину з 11. 03 по 29.05.2020 року

в умовах дистанційного навчання

Відповідно до складеного плану роботи на період з 6 березня по 31 березня 2020 року було виконано всі поставлені мною задачі.

Розроблено план роботи дистанційного навчання учнів 6 – 11 класів. Було проведена робота зі шкільною документацією ( робота з класними журналами). Були перевірені учнівські зошити, виготовлений дидактичний матеріал та підібрані інтернет- ресурсів для уроків української мови, літератури та зарубіжної літератури для учнів 6 -11 класів, опрацьована інструкція та методичні рекомендації щодо проведення дистанційного навчання.

Систематично проводилися індивідуальні консультації для батьків та учнів, які потребують допомоги під час дистанційного навчання. Поповнила власний блог на сайті Всеосвіта навчальним матеріалом. Постійно здійснюється перевірка виконаних учнями завдань під дистанційного навчання.

Згідно плану індивідуальної роботи кожного дня проводилося:

1.Розробка і розміщення у соціальній мережі Viber завдань та відео – аудіо супроводу пояснення матеріалу  для учнів 6-11 класів.

2. Індивідуальні консультації для батьків та учнів в онлайн – режимі.

3. Перевірка виконаних завдань.

4. Підготовка до онлайн – консультацій в умовах навчання в дистанційній формі .

5. Підготовка учнів 11 класу до ЗНО

  1. Розробила опорні конспекти для учнів 5- 9 класів з української мови та літератури.

7. Брала участь у вебінарах на освітній платформі «Всеосвіта» «Створення інтерактивних робочих аркушів на платформі Wizer.me та Classkick

8. Переглядала вебінари, конференції про організацію дистанційного навчання

9. Пройшла онлайн-курс на освітній платформі EdEra «З учнями про освіту та кар’єру» та онлайн-курс на освітній платформі Prometheus «Українська за 27 уроків»

10. Переглянула вебінар « Українська мова та література :ідеї та досвід викладання» (03.04 .2020)

Навчання здійснювала у дистанційній формі. Було створено групи класу у Viber. Щодня, за розкладом учні отримували завдання, рекомендації, відеоролики чи відеоуроки. Якщо вивчалася нова тема, то вона супроводжувалася аудіо або відео поясненням вчителя. Виконані завдання учні фотографували та відправляли на перевірку у приватні повідомлення, а також проходили тестування на сайті «Всеосвіта» та освітній платформі «На урок». Якщо ж діти не мали доступу до Інтернету, тоді завдання та щоденні консультації надавалися дітям у телефонному режимі.

Протягом даного періоду працювалося над самоосвітою:

Вивчалися освітні платформи для роботи з дітьми в умовах карантину.

Опрацьовано Методичні поради щодо організації освітнього процесу у ЗЗСО Чернівецької області.

Систематично опрацьовувалися статті на сайтах «Всеосвіта», «На Урок», «Освіторія» та на інших.

Поповнено матеріали власної сторінки на інтернет-сайті «Всеосвіта». Створено інтерактивні завдання для контролю знань і залучення учнів до активної роботи у класі та вдома з української мови, літератури та зарубіжної літератури читання.

Згідно структури навчального року в період з 30.03. 2020р по 5.05. 2020р. в навчальному закладі були весняні канікули. В цей період учні мали можливість працювати над власним розвитком. Учням надавалися індивідуальні консультації у телефонному режимі з тем , що їх цікавили. 

Брала участь в онлайн нараді на платформі ZOOM. А також брала участь у заняттях регіональної онлайн-школи для вчителів та батьків з підвищення медіаграмотності та цифрової компетенції.

Продовжую самосвітню роботу на платормі «Всеосвіта», створюю тести для учнів 11 класу, продовжую підготовку учнів 11 класу до ЗНО.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.