Звіт про проведення бінарного квест-уроку на тему:"Фінансові послуги" з метою популяризації професії зв'язку.

Опис документу:
Звіт про проведення бінарного квест-уроку на тему:"Фінансові послуги", призначений , як звітний матеріал в учбову частину при проведенні предметного тижня з професії : "Оператор поштового зв'язку", та з метою популяризації професій зв'язку.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Майстрами виробничого навчання Подопригорою В.В.,Юрко Д.О. був проведений бінарний квест-урок з виробничого навчання з професії «Оператор поштового зв’язку» в групах №8,№15 на тему: «Надання фінансових послуг,прийом , обробка, вручення внутрішніх та міжнародних відправлень».Учні виконували теоретичні та практичні завдання з обслуговування клієнта та надання послуг поштового зв’язку.Відпрацювали виробничі види робіт з адресування поштових відправлень,тарифікації, заповнення виробничої документації, обслуговування клієнта, видачі поштових відправлень та розрахункової документації.Також відпрацювали стандарти з обслуговування клієнтів і застосували іх на практиці.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»