Метою літнього періоду було:
організація змістовного дозвілля,
оздоровлення дітей,
забезпечення активного відпочинку в умовах ЗДО,
збереження життя дітей та формування їхньої життєвої компетентності.
З огляду на це всі працівники дошкільного закладу спрямували свої зусилля на розв’язання важливих завдань.
Зокрема:
дотримання розпорядку дня, враховуючи чергування фізичних та психічних навантажень і відпочинку,
забезпечення максимального перебування дітей на свіжому повітрі,
дотримання санітарно-гігієнічних норм;
забезпечення достатньої рухової активності дітей впродовж дня;
організація збалансованого, збагаченого вітамінами харчування та раціонального питного режиму.
Освітні завдання:
узагальнювати, закріплювати та розширювати уявлення про навколишній світ та самих себе;
удосконалювати набуті впродовж навчального року вміння та навички;
збагачувати практичний досвід дітей через залучення до різних видів діяльності – ігрової, рухової, пізнавальної, художньої, комунікативно-мовленнєвої, пошуково-дослідницької, трудової.
