«Знак питання»
Мета: вчити вголос виявляти свої почуття.Охочий щось дізнатися у своїх однокласників бере «знак питання» і стає в центр кола. Він може запитати про щось будь-якого учня. Отримавши відповідь, «знак питання» сідає у коло і дає можливість іншому учаснику поставити своє запитання.
















