Знайомимося з дитячими письменниками: "Сергій Гридін - сучасний дитячий письменник"

Літературне читання

Для кого: 3 Клас, 4 Клас

12.06.2021

189

3

0

Опис документу:
Ця презентація присвячена сучасному українському письменнику, лауреату конкурсу столичної Спілки письменників на найкращу книгу року Сергію Гридіну. Пише про про школу, родину, суспільство, полишених самих на себе дітей, і взагалі про життя, яким воно є – без прикрас, сповнених суворих реалій та випробувань. З його творчістю діти знайомляться на уроках літературного читання в початкових класах.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Сергій Гридін – сучасний дитячий письменник
Слайд № 1

Сергій Гридін – сучасний дитячий письменник

Народився у містечку Здолбунів Рівненської області. У 1985 році переїхав разом з сім’єю до Монголії за місцем відрядження батька. Згодом повернувся...
Слайд № 2

Народився у містечку Здолбунів Рівненської області. У 1985 році переїхав разом з сім’єю до Монголії за місцем відрядження батька. Згодом повернувся у рідне місто.

З дитинства хлопчик Сергійко вирізнявся серед однолітків. В першу чергу чималою вагою в суспільстві. Якщо середньостатистична дитина важила до 14 р...
Слайд № 3

З дитинства хлопчик Сергійко вирізнявся серед однолітків. В першу чергу чималою вагою в суспільстві. Якщо середньостатистична дитина важила до 14 років 50-60 кг., то Сергійко всі 86 кг.Однак після 14-ти задумався над своїм майбутнім і зайнявся спортом, що, напевне, додало твердості характеру і сприяло стандартизації у підлітковій спільноті.

Став студентом економічного факультету Рівненського інституту інженерів водного господарства, закінчив навчання 1994 року. Нині працює в галузі бух...
Слайд № 4

Став студентом економічного факультету Рівненського інституту інженерів водного господарства, закінчив навчання 1994 року. Нині працює в галузі бухгалтерії та економіки.  Увесь вільний час Сергій Гридін присвячує літературній творчості.

Сергій Гридін переможець у номінації «Краще видання для дітей» у конкурсі «Краща книга Рівненщини 2012», директор літературного фестивалю для дітей...
Слайд № 5

Сергій Гридін переможець у номінації «Краще видання для дітей» у конкурсі «Краща книга Рівненщини 2012», директор літературного фестивалю для дітей «Дивокрай 2013». У 2012 році його книга «Федько у пошуках чупакабри» потрапила до довгого списку премії «Книга року ВВС».

Автор дитячих книжок: «Федько у віртуальному місті» «Федько у пошуках чупакабри» «Федько, прибулець з інтернету» «Не такий»
Слайд № 6

Автор дитячих книжок: «Федько у віртуальному місті» «Федько у пошуках чупакабри» «Федько, прибулець з інтернету» «Не такий»

Слайд № 7

«Найважче, як на мене, писати книжки саме для підлітків, – зізнався письменник в інтерв’ю “BBC Україна”. – Дитячі книжки простіше писати, бо всі ми...
Слайд № 8

«Найважче, як на мене, писати книжки саме для підлітків, – зізнався письменник в інтерв’ю “BBC Україна”. – Дитячі книжки простіше писати, бо всі ми колись були дітьми і пам’ятаємо себе якраз у дитячому віці. А підлітки змінюються весь час і змінюються із часом. І тому писати підліткові книжки найважче».

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.