Напередодні свята «Дня сержанта Збройних сил України», яке відзначаться в нашій країні 18 листопада, відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту серед учнівських команд освітніх закладів Новоселицької міської територіальної громади. Змагалися у вмінні орієнтуватися на місцевості за допомогою карти, влучно стріляти з пневматичної гвинтівки та кидати учбову гранату в ціль. Команда Новоселицького ліцею №1, у складі учнів – гуртківців «Влучний стрілець», рою «Вільний вітер» Бушку Олександрини, Сіми Валентина та Цвинди Максима, посіла І загальнокомандне місце. Вітаємо!











