Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Завдання для дітей старшого дошкільного віку з ООП за темою: " Зима. Зимові забави. Зимовий одяг. Конструювання: сніговик" ч.8

zip

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

09.12.2022

123

3

0

Вміст матеріалу:

zip
jcr912.zip
6,4 Мб
jpg
376,2 Кб
jpg
421,1 Кб
jpg
1,5 Мб
jpg
668,9 Кб
jpg
1,8 Мб
jpg
642,4 Кб
jpg
1,4 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:
  1. "Фрагменти": заздалегідь підготуйте частини до основи, запропонуйте дитині знайти необхідні місця для кожної фігури, пригадати їх назви та приклеїти. Що зображено на малюнку?

  2. "Логічні ланцюжки": підготуйте частини до ланцюжків, запропонуйте продовжити ланцюжки у послідовності. Пригадайте кольори.

  3. "Тіні": знайди до кожної тіні кольорове зображення та об'єднай їх в пари олівцем, лінії необхідно проводити знизу до гори.

  4. "Рахунок в межах 5": порахуй кількість предметів, обведи вказівним пальцем цифру та покажи кількість на пальцях, приєднай таку саму кількість шматочків або кульок пластиліну.

  5. "Конструювання: сніговик": підготуйте частини, за можливості навчайте дитину вправляти в умінні вирізання кола ножицями. За прикладом-шаблоном, виконай завдання на аркуші. Зверни увагу, що знаходиться: вгорі, знизу, ліворуч та праворуч. Приклей частини на свої місця.

  6. "Пластилінові латки": зроби лижі гарнішими, приєднай шматочки або кульки пластиліну необхідного кольору.