Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Завдання для дітей старшого дошкільного віку з ООП за темою: " Зима. Зимові забави. Зимовий одяг. Конструювання: шарф" ч.3

zip

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

02.12.2022

48

3

0

Вміст матеріалу:

zip
ддк212.zip
5,0 Мб
jpg
808,6 Кб
jpg
1,1 Мб
jpg
436,4 Кб
jpg
750,2 Кб
jpg
728,3 Кб
jpg
693,1 Кб
jpg
1,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:
  1. "Фрагменти": підготуйте заздалегідь фрагменти (квадрати), запропонуйте дитині знайти для кожної своє місце. Що зображено на малюнку? Пора року зима. Хто та що робить? Діти грають на вулиці, катаються на лижах, ліплять снігову бабу тощо.

  2. "Частина та ціле": знайди до кожного зимового одягу необхідне забарвлення знизу аркуша в овалах та об'єднай їх олівцем в пари, лінії проводь згори до низу.

  3. "Половинки": об'єднай частини олівцем, лінії проводь з лівої частини аркуша до правої.

  4. "Контури": підготуйте заздалегідь кольорові зображення до контурів, запропонуйте знайти контур одягу і до нього кольорове зображення та приклеїти у вільні прямокутні віконця.

  5. "Конструювання: шарф": за допомогою дорослого вправляй в умінні розрізати ножицями прямокутники великі й маленькі, підготуй кольорові частини. За прикладом-шаблоном, виконай завдання на аркуші. Зверни увагу, що знаходиться: вгорі, знизу, ліворуч та праворуч. Приклей частини на свої місця.