Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Завдання для дітей старшого дошкільного віку з ООП за темою: " Фрукти. Овочі. Ягоди. Конструювання: черешні" ч.7

zip

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

28.11.2022

46

1

0

Вміст матеріалу:

zip
ддкв25.zip
7,0 Мб
jpg
471,4 Кб
jpg
1,3 Мб
jpg
930,1 Кб
jpg
389,9 Кб
jpg
855,3 Кб
jpg
1,2 Мб
jpg
1,6 Мб
jpg
741,0 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:
  1. "Фрагменти": підготуйте кольорові фрагменти, запропонуйте дитині знайти для кожного необхідне місце та приклеїти, пригадайте назви фігур. Що зображено на малюнку? Так, кукурудза (овоч).

  2. "Пазл: помідор, томатна паста": за допомогою дорослого вправляй в умінні вирізання ножицями, розрізати по прямій лінії. Знайди до тіньової основи кольорові частинки пазла. Що в тебе вийшло? Так, це помідор (овоч).

  3. "Конструювання: черешні": підготуйте кольорові геометричні частини, спонукайте дитину до створення робіт із площинних матеріалів, вправляти в умінні, конструювати, зберігаючи пропорції та просторове розташування предметів (вгорі, знизу, ліворуч, праворуч та в середині). Приклеїти частини до аркуша за шаблоном.

  4. "Великий-маленький: помідор": підготуйте шаблон двох помідорів та додаткові частини до нього (вирізати за зовнішнім контуром). Запропонуйте дитині знайти до кожного необхідні частини та приклеїти. Основа з двома помідорами велика, до них необхідно приклеїти середні за розміром частини (ліворуч круглу середню частину, а праворуч овальну середню частину), продовжити з маленькими частинами.

  5. "Пластилінові латки": зроби кукурудзу гарніше, приєднай необхідного кольору шматочки або кульки пластиліну.

Нещодавно завантажили