Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекційна робота з учнями у яких виявлено затримку психічного розвитку – інтелектуальні труднощі
»
Взяти участь Всі події

Завдання для дітей старшого дошкільного віку з ООП за темою: " Дикі тварини та їхні дитинчата. Конструювання: лисиця." ч.7

zip

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

03.02.2023

41

1

0

Опис методичного матеріалу:
  1. "Фрагменти": заздалегідь підготуйте кола, запропонуйте дитині знайти для кожної необхідне місце та приклеїти. Пригадайте назви диких тварин.

  2. "Контури": підготуйте кольорові зображення тварин, запропонуйте дитині знайти для кожного контуру на основі кольорові зображення та приклеїти.

  3. "Розфарбовуй за номерами": на зображені є цифри, а ліворуч яким кольором необхідно розфарбувати малюнок з ведмедем. Запропонуйте дитині виконати завдання, самостійно знаходити необхідні олівці та намагатись не виходити за контур.

  4. "Рахунок в межах 5": запропонуйте дитині порахувати диких звірів, обвести вказівним пальцем цифру, показати кількість на пальцях та приєднати шматочки або кульки пластиліну за кількістю.

  5. "Конструювання: лисиця": за допомогою дорослого вправляй в умінні вирізання ножицями геометричних фігур, за прикладом-шаблоном виконай завдання на аркуші. Зверни увагу, що знаходиться: вгорі та знизу, ліворуч та праворуч й всередині аркуша. Приклей частини на свої місця.

Вміст матеріалу:

zip
ддкдт302.zip
5,6 Мб
jpg
929,6 Кб
jpg
581,8 Кб
jpg
560,5 Кб
jpg
496,2 Кб
jpg
521,3 Кб
jpg
1,0 Мб
jpg
408,1 Кб
jpg
1,6 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Нещодавно завантажили