Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників: навчання як спосіб життя
»
Взяти участь Всі події

Завдання для дітей старшого дошкільного віку з ООП за темою: " Домашні тварини та їхні дитинчата. Конструювання: кошеня." ч.8

zip

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

27.01.2023

35

1

0

Вміст матеріалу:

zip
ahjlec2701.zip
7,0 Мб
jpg
2,0 Мб
jpg
1,3 Мб
jpg
752,7 Кб
jpg
462,9 Кб
jpg
1,5 Мб
jpg
831,3 Кб
jpg
555,0 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:
  1. "Фрагменти": заздалегідь підготуйте частини, запропонуйте дитині пригадати назви фігур, знайти для кожної необхідне місце та приклеїти.

  2. "Логічні ланцюжки": заздалегідь підготуйте додаткові частини до ланцюжків, запропонуйте дитині продовжити рядки у необхідній послідовності та приклеїти.

  3. "Розфарбовуй за номерами": на зображені є цифри, а ліворуч та праворуч яким кольором необхідно розфарбувати малюнки. Запропонуйте дитині виконати завдання, самостійно знаходити необхідні олівці та намагатись не виходити за контур.

  4. "Конструювання: кошеня": за допомогою дорослого вправляй в умінні вирізання ножицями геометричних фігур, за прикладом-шаблоном виконай завдання на аркуші. Зверни увагу, що знаходиться: вгорі та знизу, ліворуч та праворуч й всередині аркуша. Приклей частини на свої місця.

  5. "Пластилінові латки": зроби песика гарніше, приєднай шматочки або кульки пластиліну необхідного кольору.

Нещодавно завантажили