Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Таблиця для оцінки розвитку «Червоні прапорці» і раннє виявлення ознак аутизму
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Засідання клубу ''Інтелектуальна вітальня''. Щасливий випадок. 8 клас. Теплота.

docx

Фізика

Для кого: 8 Клас

13.01.2023

48

0

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 12 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Пропоную вашій увазі сценарій виховного позакласного заходу з фізики. Рекомендую провести його після вивчення розділу 1 "Теплові явища" у 8 класі.

За метою захід має розвивати в учнів пізнавальний інтерес до фізики, підвищувати загальну ерудицію, виховувати почуття колективізму, відповідальності, формувати комунікабельність та артистичні навички учнів.

Дуже цікава інтелектуальна гра - змагання двох команд. Складається із семи геймів: "Фантазії" і "Бліц - турнір", "Заморочки з діжки" і "Фотоконкурс", "Конкурс вболівальників", "Темне лоша" та у фіналі гейм "Далі - далі".

Для підвищення зацікавленості та активності учнів у грі використовуються відеофрагменти, літературні приказки чи прислів'я, поетичні загадки про фізику та фізиків, застосування фізичних знань у побуті, живій природі,сільському господарстві. Допоможуть знання географії, біології, історії фізики тощо.

У конкурсі вболівальників можуть брати участь учні старших класів. Кращі зі старших учнів запрошуються у члени жюрі.

Необхідний матеріал Ви знайдете в папках та в додатках.

Цікавих конкурсів Вам та Вашим учням!

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.