Платна розробка

Сценарій позакласного заходу з фізики. Засідання клубу ''Інтелектуальна вітальня''. Щасливий випадок. 7 клас. Тиски.

docx

Фізика

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

23.04.2022

55

0

0

Вміст матеріалу: показано 5 з 20 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Пропоную вашій увазі сценарій виховного позакласного заходу з фізики. Рекомендую провести його після вивчення частини ІІ "Тиск. Закон Архімеда. Плавання тіл" розділу 3 "Взаємодія тіл. Сила" у 7 класі.

За метою захід має розвивати в учнів пізнавальний інтерес до фізики, підвищувати загальну ерудицію, виховувати почуття колективізму, відповідальності, формувати комунікабельність та артистичні навички учнів.

Дуже цікава інтелектуальна гра - змагання двох команд. Складається із семи геймів: "Фантазії" і "Бліц - турнір", "Заморочки з діжки" і "Фотоконкурс", "Конкурс вболівальників", "Темне лоша" та у фіналі гейм "Далі - далі".

Для підвищення зацікавленості та активності учнів у грі використовуються відеофрагменти, демонстрації і пояснення дослідів, матеріал з повітроплавання та судноплавства, застосування фізичних знань у побуті та сільському господарстві, допоможуть знання географії, біології та історії фізики тощо.

У конкурсі вболівальників можуть брати участь учні старших класів. Кращі зі старших учнів запрошуються у члени жюрі.

Необхідний матеріал Ви знайдете в папках та в додатках.

Цікавих конкурсів Вам та Вашим учням!

Миру всім!